Menu E-shop
Blog
Vaše dotazy


Clorexyderm Soluzione sprej proti kvasinkám pro psy 200 ml

Clorexyderm ve spreji pro psy působí účině proti kvasinkám, zvláště pak proti kvasinkám rodu Malassezia Pachydermatis. Clorexyderm ve spreji umožňuje snadnou a přesnou aplikaci, rychlou pomoc.


Katalogové číslo: CLSS

Výrobce: Vétoquinol


Cena: 299.00 CZK

Dostupnost: skladem 6 ksObjednat       

Clorexyderm Soluzione je dezinfekční sprej pro psy s chlorhexidinem v 0,5% koncentraci.

 

Clorexyderm sprej pro psy dokončuje a skvěle doplňuje terapii šamponem Clorexyderm v případech kvasinkových infekcích u psů a u povrchových a hlubokých pyodermií.

 

Clorexyderm sprej proti kvasinkám představuje snadnou a rychlou aplikaci přímo na postižená místa jako je například oblast mezi polštářky na tlapkách, oblast třísel, podpaží, genitální oblast, ale často jsou také kvasinky v uších psa (tam je třeba použít roztok určený přímo do uší Clorexyderm OTO Piú), okolo tlamy, nosu. Všude tam můžete aplikovat pohodlně Clorexyderm sprej pro psy.

 

Kvasinková infekce u psů a její léčba je dlouhodobější záležitost, proto buďte trpělivý a doplňte lokální ošetření pokožky také pravidelnými koupelemi. Vždy zajistěte, aby byl po koupeli pes/fena řádně do sucha vysušen (ideálně fénem), to samé po procházkách, je-li vlhko mokro, osušit tlapky a celé tělo, jelikož kvasinky se vydatně množí ve vlhkém a teplém prostředí! Můžete si přečíst článek z našich stránek o kvasinkové infekci ZDE.
 

 

Jak používat Clorexyderm® Roztok:
Nastříkejte Clorexyderm® Roztok na všechna ošetřovaná místa, neoplachujte. Neklidná zvířata mohou být ošetřena nastříkáním přípravku na čistý hadřík a jemným nanesením na postižené oblasti.Ošetření by mělo být opakováno zpočátku dvakrát denně. Pro dokončení ošetření použijte každé dva dny šampon Clorexyderm® Forte. Po 2 – 4 týdnech léčby postačí aplikovat Clorexyderm® Roztok 1x týdně.
Facebook
Reklama