Menu E-shop
Aktuality

!!!APTUS EFORION Forte nebo APTUS EFORION Mix + ZDARMA APTUS BIORION AKCE!!!

 

Pokud zakoupíte 1 ks balení APTUS EFORION Forte, získáváte automaticky ZDARMA tabletky APTUS BIORION! To samé platí při nákupu oleje pro psy APTUS EFORION Mix 1 ks balení, získáváte ZDARMA tabletky APTUS BIORION pro podporu zdravé a nesvědivé pokožky psa či kočky, ale také proti vypadávající srsti. Akce platí do vyprodání zásob výhradního dodavatele.


 


Svědivá pokožka vypadávající srst u psa či kočky?

 

Trápí vašho domácího mazlíčka také tyto problémy nebo snad trpí potravinovou alergií a už si nevíte rady? Pak vám doporučujeme přečíst si náš krátký článek o tom, jak nad těmito problémy zvítězit a ulevit vašim psím a kočičím kamarádům. Celý článek naleznete ZDE na našich stránkách sekce Blog - Vyčenicháno.


Blog
Vaše dotazy


Doplňky stravy pro obézní psy, psi s nadváhou


Nadváha pes a obezita u psa jsou v dnešní době nejčastějším a závažným problémem. Nadváha u psa může způsobit poškození kloubů a šlach, obézní psi majé časté srdeční problémy a dožívají se menšího věku. Tlustý pes by měl mít speciální krmivo pro psy s nadváhou, nízkokalorické krmivo pro psy nebo-li dietní krmivo pro psy. Velkou tendenci k přibíraní na váze pak mají kastrovaní psy, kde je rovněž nutné podávat granule pro kastrované psy.


Kategorie: VITAMÍNY,DOPLŇKY PRO PSY > Obezita a nadváha u psů


Facebook
Reklama