Menu E-shop
Blog
Vaše dotazy


Pes nervozita, stres, pes má strach


Stresem netrpíme jen my lidé, ale mohou být vystresovaní také naši psi. Pes může trpět stresem například při bouřkách nebo se bojí silvestrovských ohňostrojů, ale psi také často trpí strachem z cestování, návštěvy veterinárního lékaře, kosmetického salonu apod. Rovněž velmi častým problémem je separační úzkost psa. Tyto stresové projevy můžeme u psů řešit pomocí přírodních bylinných doplňků ve formě tablet, sprejů, bylinných obojků proti stresu nebo difuzéry do zásuvky, mnohdy pomohou i přírodní Bachovy kapky pro psy. Nervózní pes, vystresovaný pes, pes má strach, pes se bojí, stres u psa, úzkost psa.


Kategorie: VITAMÍNY,DOPLŇKY PRO PSY > Pes nervozita, pes strach


      

Anti stresový obojek pro psy Beaphar No Stress Collar 65 cm

Zklidňující obojek pro psy s přírodními esenciálními oleji. Antistresový obojek pro psy, kteří trpí separační úzkostí, záchvaty paniky, mají úzkostné stavy. Obojek lze nastavit na potřebnou délku.

Dostupnost: 1 den
159.00 CZK

Proti stresu pro psy Francodex Anti-stress Antistresové kapky pro psy 100 ml

Účinné antistresové kapky pro psy, které nemají žádné vedlejší účinky a nezpůsobují závislost. Kapky proti stresu pro psy mají zklidňující účinek zejména u nervózních a úzkostlivých psů.

Dostupnost: 1 den
239.00 CZK

Proti stresu pro psy Francodex Anti-stress Antistresové tablety pro psy 60 tbl

Účinné antistresové tablet pro psy, které nemají žádné vedlejší účinky a nezpůsobují závislost. Tabletky proti stresu pro psy mají zklidňující účinek zejména u nervózních a úzkostlivých psů.

Dostupnost: 1 den
349.00 CZK

Přírodní Bachovy esence pro psy Strach 20 ml s dávkovačem

Originální Bachovy kapky pro psy ze speciálně připravované směsi pro zvířata ze 100% přírodních a originálních Bachových květů. Bachova esence proti jakémukoli strachu, stresu a úzkosti. Bachovy kapky pro psy proti úzkosti.

Dostupnost: 7 dnů
259.00 CZK

Pupalka pro psy Canvit BARF Evening Primrose Oil Pupalkový olej pro psy 100 ml

Přírodní Pupalkový olej, který je za studena lisovaný, vhodný pro psy, které trápí alergie, svědivá a suchá pokožka. Kvalitní pupálkový olej pro psy je velice účinný proti kloubním onemocněním u psa.

Dostupnost: 1 den
449.00 CZK

Relaxační tabletky pro psy Aptus Relax Vet, Zklidňující tabletky pro psy 30 tbl

Velmi účinné zklidňující tabletky pro psy a pro kočky. Podporuje klidné a vyrovnané chování u psů a koček.

Dostupnost: skladem 1 ks
499.00 CZK
Facebook
Reklama