Menu E-shop
Blog
Vaše dotazy


K9 Natural Beef Feast Puppy 1,6 kg ( 6,4 kg) lyofilizované krmivo pro štěňata DOČASNĚ NEDOSTUPNÉ!

Kompletní lyofilizované krmivo pro štěňata všech plemen psů. Krmivo K9 Natural pro štěňat obsahuje 90% hovězího masa, zbytek tvoří vejce, zelenina a ovoce. Žádná chemická barviva, zchutňovadla ani konzervanty.


Katalogové číslo: K9NBP

Výrobce: COBAR, s. r. o. Krmiva K9 Natural


Cena: 2099.00 CZK

Dostupnost: na dotazObjednat       

K9 Natural granule pro štěňata, které jsou zcela kompletní a vyvážené, jedná se o mrazem sušené kvalitní hovězí maso 90%. Slouží k vytvoření 6,4 kg kompletního masového krmiva pro štěně.

 

Maso je upraveno pouze zmrazením, čemuž se říká proces lyofilizace. A co je vlastně ona lyofilizace krmiva? Jedná se o převratné a v podstatě nejšetrnější proces zpracování potravin, kdy dochází k usušení masa mrazem. Tím se odvede pouze vlhkost z čerstvého masa i ostatních surovin, aniž by došlo k ohřevu, takže jse zachovají veškeré důležité živiny a vitamíny v té největší možné míře. Teplota při zpracování krmiva lyofilizací nepřesahuje 42 °C.

 

Krmivo pro štěňata K9 Natural obsahuje pouze ty nejlepší čerstvé ingredience výhradně z Nového Zélandu:

 

90%  čerstvého hovězího masa jako vynikající zdroj bílkovin a proteinů, které jsou důležité pro správnou stavbu a osvalení štěněte.

5% vajíček a k tomu navrch novozélandské slávky zelenoústé Perna canaliculus, který zajistí přírodní zdroj glukosaminu a chondroitinu - kloubní výživa v krmivu pro štěňata zajistí podporu zdravých chrupavek, kloubů, kostí, vazů a šlach.

5% BIO zeleniny, ovoce jako přirozené antioxidanty, esenciálních vitamínů, minerálů a olejů pro krásnou hebkou a nevypadávající srst, ale také zdravou a nesvědivou pokožku psa.

K9 Natural je bezobilné krmivo pro štěňata, které neobsahuje GMO složky, kukuřici, sóju, obilné vločky, mléčné složky, rýži, brambory nebo umělé konzervační látky, barviva, dochucovadla nebo jiná plnidla.

 

Proč byste měli krmit své štěně BIO krmivem K9 Natural?

 

Psi naprosto milují tuto delikátní a masovou chuť – i ty nejvybíravější psi, kteří odmítají jakékoli granulované krmivo přitáhne přiroená masová chuť krmiva K9 Natural. Krmivo obsahuje 90 % masové složky, což nenechá žádnou psí šelmu na pochybách.

Přirozený zdroj energie – maso z pastvinných novozélandských BIO chovů obsahuje bohatý zdroj proteinů a tuků, které poskytují dostatečný a hlavně přirozený zdroj energie.

Jasný původ vstupních surovin – maso pochází z pastvinných chovů, ovoce a zelenina z úrodné BIO novozélandské půdy a vajíčka z volných chovů neobsahují žádné skryté potraviny.

Zdravá pokožka, srst a klouby – díky vysokému podílu Omega 3 a Omega 6 mastných kyselin podporuje krmivo pro psy K9 Natural zdravou srst, nesvědivou pokožku a zdravý pohybový aparát.

Vysoká snášenlivost krmiva K9 Natural – všechny receptury jsou bez obilovin, ale také bez GMO, kukuřice, sóji, mléčných produktů, rýže, brambor a ostatních plnidel. Granule neobsahují žádné umělé konzervační látky, barviva, dochucovadla ani přidané hormony pro podporu a urychlení růstu ve vstupních surovinách. Jsou tak vhodné i pro alergické psy

Pod dohledem AAFCO -kompletní krmivo K9 Natural je navrženo tak, aby splňovalo všechna ustanovení výživy AAFCO – The Assocition of American Feed Control Officials pro všechna životní stádia psa.

 

Můžete si přečíst recenzi zákazníka na našich stránkách na krmiva K9 Natural pro psy zde.

 

Složení:

Hovězí maso, hovězí krev, hovězí dršťky, vejce, hovězí játra, hovězí srdce, hovězí kosti, slunečnicový olej, lněné semínko, sušená hnědá mořská řasa, hovězí ledviny, kapusta, brokolice, mangold, mrkev, květák, uhličitan vápenatý, jablka, hrušky, novozélandská zelená mušle (Perna Canaliculus), Beta karoten, Vitamin D3, Vitamin E, zinkový proteinát, železitý proteinát, proteinát mědi, proteinát vápníku, thiamin mononitrát, kyselina listová, selenové kvasnice

 

1 odměrka = 50 g = 250 ml

 

Pokud používáte K9 Natural pouze jako Toppers pro zvýšení nutričních hodnot, ke zvýšení podílu masa v krmné dávce nebo ke zlepšení chuti, posypte krmnou dávku Vašeho psa krmivem– bez vody a podávejte.

Uvedené dávkování je pouze orientační, individuální požadavky každého psa se mohou lišit v závislosti na jeho věku, aktivitě a plemeni. Březí a kojící feny mohou vyžadovat až třikrát vyšší dávku, než je uvedeno zde. Doporučujeme začínat na spodní hranici doporučeného dávkování. V případě potřeby postupně krmnou dávku upravte. Pro správnou velikost krmné dávky sledujte aktuální kondici Vašeho psa.

Uchovávejte krmivo na suchém a chladném místě, ujistěte se, zda je zip sáček dobře uzavřen. Pokud máte dávku připravenou – namíchanou s vodou, uchovávejte ji v ledničce, avšak ne déle než 3 dny. 

 

Garantovaná analýza:

Minimální obsah hrubý proteinů – 29,1%

Minimální obsah hrubý tuků- 37,2 %

Maximální obsah hrubé vlákniny- 2,4%

Maximální vlhkost – 8%

Minimální množství omega 3 mastných kyselin- 0,5%

Minimální množství omega 6 mastných kyselin – 1,2 %

Min. množství EPA (kys. Eikosapentaneová) – 0,08%

Min. množství DHA (kys. Dokosahexaenová) – 0,16%

Min.množství vápníku – 1.87%

Min. množství fosforu – 0,94%

Obsah kalorií: 

4792 kcal/kg

335 kcal/ odměrka

 

Vyrobeno na Novém Zélandu od FDF01 pro K9 Natural Food Ltd, 305 Lincoln Road, Christchurch 8024, Nový Zéland.  EC NO.NZ A00102 

Dodavatel: COBAR s.r.o., Božejovická 995/15, Praha 4, 142 00, Česká republika, reg.č.provozu CZ 801839-1 

Min.trvanlovost: spotřebujte do data uvedeného na obalu. Facebook
Reklama