Menu E-shop
Blog
Vaše dotazy


Řasa pro psy Canvit BARF Kelp pro psy 180 g

Přírodní řasa pro psy obsahující sušenou a drcenou hnědou mořskou řasu Kelpa, která je výborným zdrojem draslíku, vápníku, sodíku, vitamínu C a mnoha dalších. Doplněk je ideální pro BARFování, ale lze použít i jako běžný doplněk.


Katalogové číslo: CBARFKE

Výrobce: Canvit, s. r. o. doplňky stravy


Cena: 239.00 CZK

Dostupnost: na dotazObjednat       

Zelená superpotravina, to je Hnědá mořská řasa Kelpa, která je velmi bohatým zdrojem vitamínů B, C, D E, K, mikroprvků (jód, vápník, fosfor, síra, hořčík, draslík, zinek), aminokyselin, omega 3 a omega 6 nenasycených mastných kyselin, vlákniny a dalších látek s prokázaným účinkem na zdraví kůže, srsti a dutiny ústní.

 

Přírodní doplněk stravy pro psy Canvit BARF Kelp je velmi vhodný pro metodu BARF, jelikož je umletý na velmi jemný prášek, lze jej snadno nadávkovat a zamíchat do běžné krmné dávky psa. Vitamínový doplněk stravy pro psy je velmi snadno přijímán a lze jej samozřejmě použít i když krmíte pejska granulemi, jako běžný doplněk stravy.

 

Canvit BARF Kelp je výborný pro psy, které trápí suchá pokožka, matná lámající se srst nebo zubní kámen či zápach z tlamy.Facebook
Reklama