Menu E-shop
Blog
Vaše dotazy


Dog Puller pro psy MICRO 12,5/5 cm 2 kusy

Originální a profesionální pullery pro psy, které jsou vhodné pro výcvik psa, aporty, přetahování. Velmi odolný materiál, bezpečný k zubům a dásním psa. Pullery pro psa, puller pro psy.


Katalogové číslo: DPM

Cena: 190.00 CZK

Dostupnost: skladem 1 ksObjednat       

Dog Puller je výcviková pomůcka pro psy, hlavně pro nácvik aportů a přetahování se psem. Velikost M (medium) je vhodná pro dospělé psy středních plemen.

 

Profesionální Pullery pro psy jsou vyrobeny z odolného a zdravotně nezávadného materiálu, který je naprosto bezpečný pro zuby a dásně psa.

 

Puller pro psa je neskutečně lehký, dobře létá a navíc skvěle plave na vodě, materiál je navíc odolný vůči zápachu a nečistotám, snadná ůdržba - stačí opláchnout vodou.

 

Balení po dvou kusech, nabízeny v několika velikostech. Při střídání pullerů si pes trénuje pevnější úchop - zákus. Při aportování hoďte další puller, když se pes vrací s prvním, pes tak bude "nepřetržitě" běhat:-)

 

Podívejte se na videoukázku v záložce VIDEO.

 

Puller pro psy neslouží ke žvýkání. Pullery pro psy jsou vždy vhodné pro trénink pod dozorem. Nikdy nenechávejte psovi Puller o samotě. Kruhy pro psy - Dog Puller jsou vhodné pro nácvik aportování.Facebook
Reklama