Menu E-shop
Blog
Vaše dotazy


O'lala Pets Inkontinenční kalhotky pro psy, hárací kalhotky L

Inkontinenční kalhotky pro psy jsou vhodné pro nemocné psy, pro psy trpící poruchou vyměšování, po úrazech a operacích, ale lze také použít jako hárací kalhotky pro feny.


Katalogové číslo: IOHH

Výrobce: O'Lala Pets, s. r. o.


Cena: 185.00 CZK

Dostupnost: skladem 2 ksObjednat       

Inkontinenční kalhotky pro psy a pro feny jsou vyrobeny z vysoce savého a ekologického materiálu, který lze prát v pračce na 40 C, což zajišťuje vysokou životnost a použitelnost oproti běžným papírovým plenám.

 

  • Lze používat samozřejmě také jako hárací kalhotky pro feny, umožňuje vložit slipovou vložku pro psy, kterou zakoupíte ZDE.
  • Inkontinenční kalhotky pro psy zajišťují pohodlné nošení, nikde netlačí, nešustí a nemačkají a zároveň se velmi snadno nasazují a upevňují díky suchým zipům na bocích.
  • Dobře absorbují jak tekutiny, exkrementy.
  • Jsou vhodné buď pro hárající feny nebo pro psy, kteří trpí mírnou inkontinencí (učůráváním), poruchy vyměšování po úrazech, operacích, proti značkování psů.
  • Uvedené velikosti inkontinenčních kalhotek a pásů jsou vhodné PRO MINIATURNÍ AŽ MALÁ PLEMENA PSŮ např.: čivava, jorkšír, jack russell teriér, krysařík apod.

 

Tabulka velikostí - Měřte prosím obvod těsně před zadními tlapami v oblasti slabin

Velikost Obvod (cm) XXS=16-22  XS=18-24  S=20-30  M=22-32  L=24-34  XL=26-38  XXL=28-40

 

Upozorňuje zákazníky, že toto zboží nelze z hygienických důvodů měnit za jiné a ani nezle odstoupit od smlouvy do 14. dnů rovněž s hygienických důvodů (nelze zboží vracet).

 

 

 Facebook
Reklama