Menu E-shop
Blog
Vaše dotazy


APTUS EFORION Forte kapsle pro psy, vitamíny na srst pro psy 60 tbl

Doplněk stravy pro psy, obsahující esenciální mastné kyseliny, podporující zdraví kůže, srsti a drápů. Vysoce účinný, s obsahem omega-3 a omega-6 mastných kyselin. Pes suchá kůže, svědivá kůže a vypadávající srst.


Katalogové číslo: AEFO60

Výrobce: Orion Pharma - Aptus Pet


Cena: 499.00 CZK

Dostupnost: 1 denObjednat       

Aptus Eforion Forte pro psy je doplněk stravy bohatý na esenciální mastné kyseliny, které jsou nutné pro zdravou, nesvědivou pokožku a krásně hebkou, zářivou a hlavně nevypadávající srst psů.

 

Vlastnosti

 

  • Aptus Eforion forte kapsle obsahují omega-3 a omega-6 mastné kyseliny v optimálně vyváženém poměru pro psy.
  • Esenciální mastné kyseliny je nutné podávat psům k běžné denní krmné dávce, případně jako doplněk stravy, jelikož psi je nedokáží samostatně vyrobit v dostatečném množství.
  • Mastné kyseliny hrají důležitou roli ve zdravém imunitním systému psa.
  • Ovlivňují produkci protizánětlivých prostaglandinů a leukotrienů. Mastné kyseliny poskytují také ochranu před endotoxiny.
  • Příznakem, že psovi chybí esenciální mastné kyseliny je pak suchá, šupinatá a svědivá kůže, ale také nevzhledná vypadávající srst bez lesku.
  • Biotin pro psy se jako koenzym v malých množstvích podílí na rozmanitých metabolických procesech proteinů, cukrů a nenasycených mastných kyselin v organismech.
  • Biotin je nutný pro správnou funkci kůže, srsti a drápů u vašeho psího kamaráda.

 

Návod k použití

 

Eforion forte se užívá jako prostředek k udržení dobré kondice kůže, srsti a drápů. Doplňky stravy obsahující mastné kyseliny jsou nezbytné zvláště při krmení nízkotučnou dietou, například při podávání určitých typů suchého krmiva. Eforion forte se rovněž používá ke zlepšení kvality srsti, ochraně kůže a omezení jejího loupání.

 

Dávkování

 

Pro psy i kočky 1 kapsle na 10 kg hmotnosti jedenkrát denně. Jedna kapsle váží 0,74 g.

Balení

 

Doba použitelnosti: 2,5 roku
Uchovávání: Uchovávejte při teplotě do 25°C, po prvním otevření uchovávejte v chladničce (8°C – 15°C).
Uchovávejte mimo dosah a dohled dětí.
Balení: 60 kapslí (44 g) a 200 kapslí (148 g)

Obsah živin je uváděn s přesností +/– 15 %.

Pozor

 

Doporučuje se, aby příčinu kožních potíží zjistil veterinární lékař. Veterinárního lékaře kontaktujte také v případě, že máte podezření na zánět kůže (dermatitidu), anebo kožní příznaky při podávání Eforionu forte přetrvávají.

Obsah živin:
Sušina 95 %
Tuk v sušině 75 %
Energetická hodnota 3 j./kg

Doplňkové látky z premixu:
Vitamin E 13,5 mg/g
(jako tokoferol alfa) 12,3 mg/g
Biotin 0,054 mg/g
Zinek (Zn) E6 6,7 mg/g

1 kapsle obsahuje 280 mg kyseliny linolové (LA), 38 mg kyseliny gamalinolenové (GLA), 10 mg kyseliny eikosapentaenové (EPA) a 7 mg kyseliny dokosahexaenové (DHA).

Složení:
Olej z pupalky dvouleté 57,5 %, želatina 18,8 %, rybí olej 8,9 %, glycerol 8,7 %, vitamino-minerální premix 6,1 %.Facebook
Reklama