E-shop
☰    Menu E-shop
Blog
☰    Menu Blog


Obchodní podmínky, doprava a platba za zboží

 

Úvodní ustanovení internetového obchod ALL4DOGZ - Chovatelské potřeby Turnov


1. Tyto obchodní podmínky platí pouze pro nákup v internetovém obchodě www.all4dogz.cz. Internetový obchod provozuje Hana Bergmanová se sídlem Mírová pod Kozákovem 66, 511 01 Turnov.


Kdy a jak dostanu zboží?


Po potvrzení objednávky emailem je objednávka platná a námi zaevidovaná. Většina zboží je dostupná maximálně do pěti pracovních dnů a krmiva jsme schopni expedovat nejdéle do 48 hodin od objednání. Pokud nejsme schopni objednávku zajistit v přiměřeném termínu, budeme Vás kontaktovat telefonicky nebo e-mailem. Do jednoho až dvou dnů od expedice Vám dorazí zásilka na Vámi zvolenou adresu prostřednictvím služby DPD (více informací čtěte sekci v horním menu: Doprava, platba a doručení). Výjimkou s dlouhou dodací lhůtou 7 - 14 dnů tvoří porývané známky Red Dingo, pelíšky na zakázku O lala Pets a hračky Kong, zde je nutno počítat s touto lhůtou.


3. Doprava


Pro dopravu zboží využíváme společnost DPD. Zboží je možno zaslat dobírkou, nebo po převodu peněz na účet, ale také je možné zboží po předchozí telefonické domluvě vyzvednout osobně (po platbě převodem).

 

Doprava ZDARMA

 

Doprava zdarma se vztahuje pouze na zboží, u kterého je tato informace uvedena přímo v nadpisu popřípadě je i tato informace uvedena v popisu zboží. Doprava a balné zdarma se vztahuje převážně pro platby převodem, které takto pro zákazníky zvýhodňujeme. Doprava a balné zdarma se nevztahuje na tzv. "ZBOŽÍ V AKCI", výjmku tvoří pouze fakt, pokud je ve Vaší objednávce produkt označený dopravou zdarma. Dopravné ZDARMA platí pouze pro Českou republiku.

 

Vážení zákazníci, pokud se Vám naúčtuje dopravné a balné i přesto, že jste zvolili platbu převodem u označeného zboží DOPRAVA ZDARMA, prosíme abyste toto ignorovali a zaplatili na účet pouze částku bez těchto nákladů, děkujeme za pochopení.

 

Objednávka a uzavření kupní smlouvy


1. Veškeré objednávky podané prostřednictvím internetového obchodu www.all4dogz.cz jsou závazné. Odesláním objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami včetně podmínek reklamace a že s nimi v plném rozsahu souhlasí.


2. Objednávka je návrhem kupní smlouvy. Kupní smlouva vzniká v okamžiku převzetí objednaného zboží kupujícím.


3. Podmínkou platnosti elektronické objednávky je pravdivé vyplnění veškerých formulářem předepsaných údajů a náležitostí.


4. Místem dodání zboží je adresa uvedená kupujícím v registračním formuláři nebo adresa, kterou zákazník uvedl do poznámky k objednávce.


5. Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího, pod podmínkou zaplacení kupní ceny, jeho převzetím.


6. Vyplněním registračního formuláře, či závazné objednávky v rámci internetového obchodu www.all4dogz.cz, kupující dává prodávajícímu souhlas k shromažďování a archivování osobních údajů o kupujícím a o jeho nákupech.

7. Prodávající si vyhrazuje právo nezasílat novým zákazníkům nebo zákazníkům, kteří neuhradili objednané zboží, zaslat některé druhy zboží na dobírku a to zejména: profesionální stříhací strojky na psy, elektronické ploty a ohrádníky pro psy, boudy pro psy a plastové přepravky pro psy. Toto se také vztahuje na pelíšky značky I Love Pets, jelikož se jedná o zakázkovou výrobu. V takovém případě je zákazníkovi vystavena zálohová faktura na 50% ceny objednávky zboží a po jejím uhrazení převodem na účet mu bude zbylá částka za zboží zaslána na dobírku. (Poštovné a balné bude účtováno samozřejmě jedno na zálohové faktuře, nikoliv ke zbylé dobírkové částce.) Případně je možné  uhradit předem 100% částky.

Rovněž těmto zákazníkům nezasíláme na dobírku objednávky, které obsahují známky s porytím Red Dingo, jelikož v případě nevyzvednutí poryté známky na dobírku se nám vrací zpět znehodnocené zboží, které již není možno prodat v obchodě. V takovém případě bude zákazníkovi vystavena faktura na 100% částky a po jejím uhrazení bude zboží neprodleně odesláno. Tento bod se rovněž týká pelíšků, matrací, kukaní, domečků značky O Lala Pets.


8Prohlašujeme, že veškeré zboží, nabízené v rámci internetového obchodu www.all4dogz.cz, pochází pouze od oficiálních výrobců a registrovaných disributorů pro Českou republiku a je tudíž originálem, nikoli od prostředníků a tzv. "šedého" dovozu.


9. Ceny uvedené v internetovém obchodě jsou konečné s DPH.


10. Prodejce si vyhrazuje právo odmítnout vyřízení objednávky, pokud jsou objednací údaje neúplné, nebo vzbuzují pochybnost o skutečném úmyslu zákazníka objednat zboží nebo není případně zboží skladem a dodací lhůta je nejasná. V případě, že v průběhu doby, kdy bylo zboží objednáno, došlo k výrazné změně kurzu zahraniční měny nebo k změně ceny, či dodávaného sortimentu ze strany dodavatele, má naše firma právo objednávku po dohodě s kupujícím upravit a nebo od ní jednostranně odstoupit.

Stejné oprávnění si vyhrazuje i v případě, když výrobce přestal daný výrobek vyrábět, respektive uvede na trh novu verzi krmiva či jiného zboží, případně výrazně změní cenu produktu. Prodávající má právo odstoupit od smlouvy i když není možné danou objednávku telefonicky ověřit. O tomto odmítnutí zašle prodávající informaci na e-mailovou adresu zákazníka.

 

Závěrečná ustanovení


1. Tyto obchodní podmínky platí ve znění uvedeném na internetových stránkách prodávajícího, v den odeslání elektronické objednávky kupujícím.


2. Odesláním elektronické objednávky kupující bez výhrad přijímá veškerá ustanovení obchodních podmínek ve znění platném v den odeslání objednávky, jakož i v den odeslání objednávky, platnou cenu objednaného zboží včetně přepravného či poštovného uvedenou v katalogu internetového obchodu www.all4dogz.cz, nebylo-li v konkrétním případě prokazatelně dohodnuto jinak. Odeslanou objednávkou je kupující neodvolatelně vázán.


3. Storno objednávky může zákazník bez souhlasu prodejce provést maximálně do 24 hodin od objednání, nebo poté, je-li dodavatelem překročena písemně potvrzená dodací lhůta. V dalších případech je nutná dohoda s prodejcem.


4. Pokud kupující neraguje na e-mail od prodejce internetového obchodu www.all4dogz.cz do 48 hodin od odeslání e-mailu prodejcem, je objednávka zákazníka považována automaticky za stornovanou, stejně tak, pokud se nám telefonicky nepodaří ověřit objednávku.

 

5. Účastníci se výslovně ve smyslu ust. § 262 odstavce 1 obchodního zákoníku dohodli, že není-li podmínkami výslovně stanoveno jinak, řídí se jejich práva a povinnosti obchodním zákoníkem, zejména jeho ust. § 409 a násl.


6. V případě, že si zákazník přeje zaslat pouze kompletní objednávku, je tuto skutečnost nutné úvest do poznámky k objednávce. V případě, že toto nebude uvedeno v objednávce, může být zákazníkovi zaslána objednávka nekompletní.


Obchodní podmínky internetového obchodu www.all4dogz.cz nabývají platnosti od 1. 1. 2018.

Facebook