E-shop
☰    Menu E-shop
Blog
☰    Menu Blog


Internetový obchod ALL4DOGZ

 

Dovolte mi přivítat Vás na stránkách internetového obchodu s chovatelskými potřebami pro psy a pro kočky


Jmenuji se Hana Bergmanová, žiji v samém srdci Českého ráje a jsem provozovatelkou internetového obchodu pro psy a pro kočky ALL4DOGZ.cz a dvou sesterských e-shopů. Vzhledem k tomu, že mne od útlého dětství provázeli různí domácí mazlíčci od pakobylek, potkanů, koček počínaje a psy konče, nacházela jsem i zálibu v různých chovatelských potřebách, kterými jsem hojně zásobovala naší domácnost. Nakonec má "sbírka" zašla tak daleko, že mi rodiče doporučili, abych si otevřela vlastní obchod s chovatelskými potřebami, a tak jsem tak učinila.:-)


Internetový obchod ALL4DOGZ funguje od roku 2009 a nabízí velmi bohatou nabídku kvalitních chovatelských potřeb pro pejsky a kočky. Zboží do našeho e-shopu vybíráme velmi pečlivě a také jej osobně zkoušíme a testujeme s našimi psími parťáky.

 

V obchodě můžete zakoupit velmi oblíbené zboží značky Hurtta, Olala Pets a to od pelíšků, obojků pro psy a kočky, kšírků až po psí známky a hračky pro psy. U nás také věnujeme velkou pozornost krmivům a granulím pro psy a kočky. Zákazník si může vybrat z pestré nabídky kvalitních tzv. nekomerčních krmiv (to jsou ta, která si dokáží udržet kvalitu surovin, ale i pevnou cenu v kamenných obchodech i e-shopech), ale také z nabídky krmiv komerčních, jež vybíráme s velkou opatrností, jelikož je již alarmující, kolik těchto krmiv pochází z tzv. "šedého dovozu" a jsou pro Vaše mazlíčky velmi nebezpečné.


Svědomitě a čestně zde prohlašujeme našim zákazníkům, že veškerá krmiva odebíráme prokazatelně pouze od přímých akreditovaných a certifikovaných dovozců pro Českou republiku (viz "Naši dodavatelé)
 

Vaše spokojenost je pro nás velmi důležitá a proto se Vám budeme snažit vždy vyjít vstříc a maximálně vyhovět Vašim přáním, požadavkům a potřebám díky našemu individuálnímu přístupu ke každému zákazníkovi. Neváhejte se na nás kdykoli obrátit s Vašimi dotazy, ale i připomínkami.


Věřím, že nakupování v našem internetovém obchodě pro Vás bude radostí a budete se k nám rádi vracet.heart


Za tým internetového obchodu s chovatelskými potřebami pro psy a pro kočky www.all4dogz.cz


Hana Bergmanová

Facebook
Aktuality

Nově zařazujeme do naší nabídky ultraprémiová krmiva pro psy Best Breeder Grain Free

Bezobilné krmivo pro psy Best Breeder je vhodné pro psy s potravinovou alergií, citlivým zažíváním, vypadávající srstí, ale i pro psy v zátěži. Granule Best Breeder nyní 12 kg + 2 kg ZDARMA navíc!


 

Outdoorové péřové bundy pro psy AIRY VEST, které si zamilujete nejen Vy, ale i Váš pes!

Bunda na psa Airy Vest je ultra lehká, nepromokavá, oboustranná a obléknete jí pejsanovi za pět vteřin. Péřová bunda AIRY VEST pro pejsky je nabízena v mnoha pestrých a dobře viditelných barvách s reflexním prvkem.