E-shop
☰    Menu E-shop
Blog
☰    Menu Blog


Upozornění pro zákazníky!

 

 Prosíme zákazníky aby ke komunikaci využívali přednostně e-mailu: info@all4dogz.cz nebo chatu v pravém dolním rohu, děkujeme vám za pochopení. www.all4dogz.cz

 

Na e-maily a vzkazy je reagováno do 48. hodin od přijetí.

Děkujeme za pochopení.

 

Vážení zákazníci, prosíme věnujte pozornost níže uvedenému aby nedocházelo k  případnému nedorozumění


Objednáváte-li zboží po telefonu, prosíme o sdělení přesného názvu zboží a kódu, aby nedocházelo k mylným informacím.


Po nadiktování všech údajů Vám bude obratem zaslána faktura a žádáme Vás o její řádnou kontrolu.


V případě nejasností, nesrovnalostí nás neprodleně kontaktujte!


U některého druhu zboží (profesionální stříhací strojky na psy, elektronické ploty, obojky a ohradníky, boudy pro psy, rovněž pelíšky s výšivkou jména a známky s porytím) a zejména u nových zákazníků, můžeme požadovat platbu předem formou zálohové faktury a nezasíláme zboží na dobírku! Viz obchodní podmínky ZDE.

 

V případě, že Vaše objednávka obsahuje známku s rytím ReD Dingo nebo pelíšek O Lala Pets s výšivkou, nezasíláme takovou objednávku na dobírku a to z toho důvodu, že pokud by nedošlo k přebrání dobírky, vrací se nám zpět znehodnocené zboží, které již nemůžeme prodat.  Bude Vám vystavena faktura pro platbu převodem. U zboží O lala Pets (tašky, kukaňě, pelíšky atd.) může být vyhrazena výrobcem drobná odlišnost v barvě či vzoru, pokud si zákazník přeje vyložene uvedený vzor-barvu, je nutné dotazovat se u prodejce na dostupnost, jelikož vše závisí na skladových zásobách dodavatele.
 


Vážíme si všech férových a spolehlivých zákazníků a děkujeme jim za projevenou přízeň našemu internetovému obchodu pro psy a kočky, děkujeme!

 

Internetový obchod ALL4DOGZ.

Facebook