E-shop
☰    Menu E-shop
Blog
☰    Menu Blog


Možnosti platby

Platba za zboží na dobírku - Za zásilku zaplatíte hotově řidiči společnosti Geis/In Time při přebírání zboží nebo je možno uhradit dobírkovou částku platební či kreditní kartou přímo u řidiče. Platba dobírkou není možná pro zákazníky s dodací adresou do Slovenské republiky.


Platba převodem - Platba probíhá před vyřízením objednávky. Po vytvoření objednávky Vám příjde potvrzení o jejím přijetí s veškerými potřebnými údaji pro platbu.

 

Náš účet je veden u společnosti Air Bank. Zákazník je povinen uhradit vystavenou fakturu za zboží do 7 pracovních dnů od jejího vystavení. Po připsání platby na náš účet Vás budeme informovat a zásilku neprodleně odesíláme. Platby za zboží je možno provést na číslo účtu: 114 03 78 018/3030 pro zákazníky z České republiky.

 

 

Facebook
Aktuality

Nově zařazujeme do naší nabídky ultraprémiová krmiva pro psy Best Breeder Grain Free

Bezobilné krmivo pro psy Best Breeder je vhodné pro psy s potravinovou alergií, citlivým zažíváním, vypadávající srstí, ale i pro psy v zátěži. Granule Best Breeder nyní 12 kg + 2 kg ZDARMA navíc!


 

Outdoorové péřové bundy pro psy AIRY VEST, které si zamilujete nejen Vy, ale i Váš pes!

Bunda na psa Airy Vest je ultra lehká, nepromokavá, oboustranná a obléknete jí pejsanovi za pět vteřin. Péřová bunda AIRY VEST pro pejsky je nabízena v mnoha pestrých a dobře viditelných barvách s reflexním prvkem.