E-shop
☰    Menu E-shop
Blog
☰    Menu Blog


Registrace zákazníka

Registrace zákazníka


Registrace slouží pouze pro odesílání objednávek internetového obchodu ww.all4dogz.cz a není povinná. Při registraci jsou povinné tyto údaje: jméno, příjmení, ulice, PSČ, město, telefon, e-mail a Vámi zvolené heslo a přihlašovací jméno. V případě zaslání na jinou adresu (dočasné), můžete dopsat novou adresu do poznámky k objednávce (např. místo zaslání domů, zaslat do zaměstnání atd…).


Výhody registrace

Registrace zákazníka není povinná, avšak může Vám ušetřit čas při objednávání. Pokud se registrujete, nemusíte při každé objednávce znovu a znovu vyplňovat dodací a fakturační údaje, ale stačí se pouze přihlásit za pomocí libovolého přihlašovacího jména a hesla. Registrovaní, pravidelní zákazníci navíc mají nároky na individuální slevy na zboží a dopravě.

 

Facebook
Aktuality

Nově zařazujeme do naší nabídky ultraprémiová krmiva pro psy Best Breeder Grain Free

Bezobilné krmivo pro psy Best Breeder je vhodné pro psy s potravinovou alergií, citlivým zažíváním, vypadávající srstí, ale i pro psy v zátěži. Granule Best Breeder nyní 12 kg + 2 kg ZDARMA navíc!


 

Outdoorové péřové bundy pro psy AIRY VEST, které si zamilujete nejen Vy, ale i Váš pes!

Bunda na psa Airy Vest je ultra lehká, nepromokavá, oboustranná a obléknete jí pejsanovi za pět vteřin. Péřová bunda AIRY VEST pro pejsky je nabízena v mnoha pestrých a dobře viditelných barvách s reflexním prvkem.