E-shop
☰    Menu E-shop
Blog
☰    Menu Blog


Vrácení zboží do 14 dnů

Odstoupení od kupní smlouvy (vrácení zboží)


Kupující má právo podle odstavce 6 novely občanského zákoníku č.367/2000 odstoupit od smlouvy do 14 dnů od převzetí zboží. Pokud se tak rozhodne, musí nepoškozené zboží, bez známek užívání nebo opotřebování, používání, v původním obalu, s veškerými cedulkami - etiketami poslat zpět v uvedené lhůtě (určující je datum odeslání), tj. do 14. dnů od převzetí zásilky z obchodu www.all4dogz.cz.

 

Způsob odeslání zásilky zpět k nám

 

Zásilky, které vracíte zpět je možné zaslat pouze Českou poštou jako obyčejný pojištěný balík. Nezasílejte nám zboží zpět kurýrními službami ani jako Balík do ruky! V případě, že se jedná o zásilky s malou hmotností (obojky, vodítka, šampon...), zašlete tyto zásilky jako doporučené psaní v obálce.

 

Po obdržení vráceného zboží prodávající v co nejkratším termínu (ze zákona do 30. dnů od obdržení zboží), zákazníkovi vrátí zpět odpovídající částku předem dohodnutým způsobem.

 

Kupující nemůže odstoupit podle odstavce 7 od kupní smlouvy na dodávku zboží upraveného podle přání (jako např. pelíšky s vyšitým jménem psa, porývané známky, atd.) spotřebitele nebo pro jeho osobu, jakož i zboží, které podléhá rychlé zkáze, opotřebení nebo zastarání. Toto právo se nevztahuje na zaslané dárky zdarma např. promo taška, promo barely atd., jelikož se jedná o dárek zákazníkovi k objednávce zcela zdarma bez navýšení ceny, ale také bez navýšení poštovného a balného. Na tyto dary se nevztahuje také reklamace a nelze se dožadovati zaslání nového předmětu na výměnu apod.

 

Kupující nemůže odstoupit od smlouvy do 14. dní, pokud bylo předmětem objednávky zboží, které může být hygienicky znehodnoceno, což se týká háracích kalhotek, inkontinenčních kalhotek, inkontinenčních pásů a plenek pro psy a kočky. Rovněž není možná výměna tohoto zboží z hygienických důvodů.


Formulář „Odstoupení spotřebitele od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží“ ve formátu PDF


Adobe Acrobat Reader ke stažení


V žádném případě nám neposílejte vrácené zboží na dobírku, kurýrem nebo jako Balik do ruky. Takto vrácené zboží nebude přijato a prodlužujete tím dobu vyřízení a nelze vymáhat náklady na poštovné a balné.

Facebook