Menu E-shop
Blog
Vaše dotazy


Red Dingo Durables Kyle Krokodýl Odolná hračka pro psy 27,5 cm

Příjemná měkká pískací hračka, která je přitom odolná oproti klasickým látkovým hračkám. Roztomilý vzhled, který potěší nejednoho psa. Hračka je vhodná pro štěňata i psí seniory.


Katalogové číslo: RDDKROK

Výrobce: Red Dingo Canipet Import


Cena: 445.00 CZK

Dostupnost: skladem 2 ksObjednat       

  • Craig je roztomilý papoušek a spolehlivý parťák pro každého psa. Je příjemně měkkoučký, lehký, a přitom odolný. Craig píská a zvládne i divočejší hru doma nebo venku.
  • Materiál je i přes jeho vlastnosti jemný a šetrný k psím zubům. S touto hračkou si tak můžete bez obav hrát i se psími seniory a štěňátky.
  • Výdrž tkaniny proti prokousnutí a roztržení vás překvapí a neodolatelný veselý design jistě pobaví.
  • Hračky pro psy DURABLES jsou vhodné pro všechna plemena. Velikostně vyhovují i větším psům, ale díky své nízké hmotnosti si s nimi poradí i menší chlupáči.
  • Red Dingo věnovalo dva roky vývoje těmto odolným látkovým hračkám, které svou pevností slibují předčit všechny ostatní látkové hračky na trhu!
  • Je třeba pamatovat na to, že žádná hračka pro psy, která je určená pro bezpečnou hru, není nezničitelná, a i když jsou Red Dingo DURABLES odolnější než běžné látkové hračky, jsou určeny pro hru pod dozorem.
  • Kyle a jeho parta australských kamarádů jsou tu zkrátka od toho, aby vydrželi i divočejší hru a zároveň bylo dovádění s nimi příjemné a bezpečné.

 

Velikost: 27,5 x 12,5 x 3,5 cm
Hmotnost: 95 g
Látka: super silný, netoxický, syntetický materiál
Potisk: netoxická barviva (ověřeno SGS – přední světová inspekční a testovací společnost) 
Výplň: polyester
Pískátko: polypropylen

 

Hračky perte v ruce nebo v pračce na nejšetrnější stupeň a nízkou teplotu. Nesušte v sušičce.Facebook
Reklama