Menu E-shop
Blog
Vaše dotazy


KRUUSE Rehab bandáž na pravé koleno pro psy XL

Bandáž na koleno pro psy KRUUSE Rehab je vhodná pro psy s onemocněním menisků, problémy s čéškou, záněty šlach a vazů, při nestabilitě kolenního kloubu, po rekonstrukci vazů apod.


Katalogové číslo: KRKBL

Cena: 559.00 CZK

Dostupnost: skladem 1 ksObjednat       

  • Bandáž na koleno pro psy KRUUSE Rehab je vhodná pro psy s onemocněním menisků, problémy s čéškou, záněty šlach a vazů, při nestabilitě kolenního kloubu, po rekonstrukci vazů - LCC, chronické artritidy,  během poúrazové rehabilitace a dále dle uvážení veterinárního lékaře.
  • Koleno je  velmi složitý kloub, který je dost často vystavován velké námaze a s tím souvisí velké riziko poranění a postraumatických problémů.
  • Při poranění kolenního kloubu zároveň rychle slábne i okolní svalovina, a tím se kloub stává nestabilní, což může vést k následným artrotickým změnám nebo změnám na menisku.
  • S bandáží na koleno pro psy KRUUSE Rehab zajistíte psovi patřičnou podporu kloubu i kolenním svalům, což umožňuje rychlejší rekonvalescenci.  
  • Tato kolenní bandáž je konstruována tak, že poskytuje rovnoměrnou stabilizaci a napodobuje normální funkci předního křížového vazu, čímž psovi poskytuje i pocit bezpečí a opory.
  • Velikost XL: Německá doga, Bernský salašnický pes, Bernardýn

Použití:

Chránič kolen musí být vytažen nahoru po noze a po umístění a fixaci dobře sedět. 
Bandáž se upevní měkkým popruhem, který se protáhne pod břichem a nad ocasem, kde se spojí pomocí suchého zipu.

Prát ručně,  nesušit v sušičce!Facebook
Reklama