Menu E-shop
Blog
Vaše dotazy


Granule pro psy Best Breeder Grain Free Beef, Sweet Potato & Carrot 12 kg

Ultraprémiové granule s vysokým obsahem hovězího masa, doplněno o sladké brambory a mrkev. Krmivo pro psy Best Breeder je vhodné pro vybíravé psy, ale také pro psy s potravinovou alergií či citlivým zažíváním.


Katalogové číslo: BBGDS12

Výrobce: KRMÍM KVALITNĚ, s. r. o.


Cena: 1896.00 CZK

Dostupnost: 1 denObjednat       

  • Základní složku krmiva pro psy Best Breeder Beef tvoří vysoký podíl hovězího masa, které je velmi bohaté na bílkoviny, které napomáhají správnému osvalení, aniž by pes přibíral na váze. 
  • Receptura krmiva Best Breeder Grain Free Beef má výbornou stravitelnost, takže jej vřele můžeme doporučit psům, které trápí zažívací problémy (průjmy, zvracení, nepravidelná stolice atd.), ale také těm, které trápí potravinová alergie (vypadávání srsti, svědivá pokožka, časté drbání...), jelikož toto krmivo má hypoalergenní složení a navíc je bez obilovin.
  • Sladké brambory v krmivu Best Breeder zajišťují přirozený a bohatý zdroj energie a přidaná mrkev zajistí přísun draslíku, hořčíku, minerálních látek, fosforu, vitamínu A a kyseliny listové, navíc napomáhá lepšímu zažívání.
  • Krmivo Best Breeder Grain Free pro psa je obohaceno také o lněné semínko, které podporuje optimálmí zažívání a navíc napomáhá krásně lesklé srsti a zdravé, pružné pokožce bez svědivosti.
  • V žádném z krmiv BEST BREEDER NENAJDETE chemická barviva, konzervanty ba ani zchutňovadla, která nemají v kvalitních, přírodních krmivech rozhodně co dělat!

 

Složení:
Kachní maso 50% (28% čerstvé, 20% sušené a 2% vývar), sladké brambory (26%), hrách, brambory (8%), řepné řízky, lněné semínko, omega 3 kyseliny, vitamíny a vinerály, zeleninový vývar, pomeranč (7,5 g/kg), brusinky, FOS - fruktooligosacharidy (92 mg/kg), MOS - mannanoligosacharidy (23 mg/kg).

Analýza:
Hrubý protein 26%, hrubý tuk 14%, hrubá vláknina 3%, hrubý popel 8%, vlhkost 8%, omega 6 kyseliny 2,17%, omega 3 kyseliny 0,78 %, vápník 1,70%, fosfor 1,07%

Energetická hodnota Kcal/100g 354

Nutriční doplňkové látky (na 1 kg):
Vitamíny: Vitamín A (E672) 15,000 IU, Vitamín D3 (E671) 2,250 IU; stopové prvky: Železo (E1) 160 mg, Jód (E2) 1,58 mg, Hořčík (E5) 110 mg, Zinek (E6) 130 mg, Selen (E8) 0.60 mg

 

Konzervováno směsí přírodního vitamínu E a extraktu z rozmarýnu – 95 m.j./kg. 
Facebook
Reklama