Menu E-shop
Blog
Vaše dotazy


Tréninkové pamlsky pro psy s krůtím masem Dr. Animal Sportline Duck 100 g

Speciální tréninkové pamlsky pro psy, které jsou ideálním pamlskem za odměnu. Výcvikové pamlsky obsahují vysoký podíl čerstvého krůtího masa a jsou zcela bez chemie. Výcvikové pamlsky pro psy s citlivým zažíváním.


Katalogové číslo: DRANP100

Výrobce: Henry Schein, s. r. o.


Cena: 57.00 CZK

Dostupnost: 1 denObjednat       

  • Tréninkové pamlsky pro psy, které jsou 100% přírodní bez obsahu glycerinu, soji a obilovin a navíc jsou od Českého výrobce.
  • Pro výcvikové pamlsky pro psy Dr. Animal Sportline je použito nejkvalitnější a nejčerstvější maso jak je pro výrobu možné.
  • Tréninkové pamlsky pro psy Dr. Animal jsou vysoce chutné a díky složení velmi vhodné také pro psy s citlivým zažíváním nebo potravinovou alergií.
  • Pamlsky pro psy mají ideální tvar a strukturu, která se nikde neláme a nezadrhává po kapsách či v pamlskovníku pro psy - zkrátka jsou vyrobeny pro rychlé použití, protože rychlost odměňování je velmi důležitá při výchově a výcviku psa - navíc je pes může rychle spolknout

 

Výhody trénikových pamlsků pro psy

 

  • Zdroj proteinů důležitých pro budování kvalitní svalové hmoty
  • Poloměkký pamlsek absolutně bez glycerinu, chemických konzervantů a zchutňovadel 
  • Pamlsek pro psy obsahuje také 3% lososového oleje bohatého na Omega 3 a 6
     Obohaceno o Psyllium (zajišťuje úpravu a regulaci trávení)
  • Yucca schidigera účinně snižuje nadýmání psa a redukci zápachu stolice

 

Složení: Čerstvé krocaní maso (60%), brambory, tekutý rostlinný škrob, sušená jablka, lososový olej (3%), pivovarské kvasnice, sušená mrkev (0,5%), semena a plevy psylia (0,4%), chlorid sodný, yucca schidigera (0,1%), výtažek ze zeleného čaje (0,01%)

 

Analytické složky: 
Bílkoviny: 25%, tuky: 8%, vlhkost: 17%, popel: 5,5%, vláknina: 3%. Obsah konzervačních látek schálených EU: (E330) kyselina citrónová, (E296) kyselina jablečná.

Vyrobeno: v České republice

 

Produkt splňuje následující parametry a certifikace: ISO 9001, ISO 14001, HACCP, GMP, EKO-KOM.
                        

Balení je opatřeno zipem.

Uchovávejte na chladném a suchém místě. Po otevření prosím znovu utěsněte a vložte do chladničky. Po otevření spotřebujte do 7 dnů. Deoxidátor není určen ke spotřebě. Datum spotřeby: viz datum na obale. Není určeno pro lidskou spotřebu.

Návod na podávání: Podávejte denně jako odměnu, pamlsky nejsou náhrada kompletního krmiva. Čerstvá pitná voda musí být vždy k dispozici. Nevystavujte přímému slunečnímu záření.Facebook
Reklama