Menu E-shop
Aktuality

Pupálkový olej pro psy aneb připravte se nejen na jaro!

 

Ne nadarmo se říká Pupálkovému oleji "malý zázrak" z přírody, protože tento za studena lisovaný olej podporuje imunitu psa, má protirakovinné účinky, regeneruje, ale také napomáhá při bolestivostech kloubů a pohybového aparátu psa nebo kočky. Více informací zde na našem blogu.


 


Nově v prodeji Alpská krmiva Dogs Love

 

Do naší nabídky jsme zařadili novinku v ČR a to hypoalergenní krmiva pro psy značky Dog's LOVE. Krmivo Dog's LOVE má vysoký podíl velmi kvalitních mas, která jsou snadno stravitelná, obohaceno o kloubní výživu a dále pak jen o vitamíny, bylinky. Granule Dog's LOVE neobsahují žádné chemické složky.


Blog
Vaše dotazy


Míček do vody pro psy Hydrosqueeze Medium Chuckit 6,5 cm

Míček, který bude bavit každého psa a navíc v létě perfektně osvěží. Míček do vody Hydrosqueeze je velmi odolný, skvěle plave ve vodě, nasákne vodu a pak pejska přirozeně hydratuje a hlavně neskutenčně baví.


Katalogové číslo: CHCCM

Výrobce: Canipet


Cena: 165.00 CZK

Dostupnost: skladem 3 ksObjednat       

  • Míček do vody pro psy Chuckit Hydrosqueeze je absolutně vychytaná hračka pro parní letní dny!
  • Míček Hydrosqueeze je vyroben z odolné termoplastické hmoty, takže je velmi odolný, zároveň extra pružný, plovoucí a zdravotně nezávadný.
  • Hračka do vody pro psy má uvnitř další míček z měkké přírodní hmoty, která perfektně nasákne vodu a při stlačení jí postupně uvolňuje, což představuje pro pejska nejen přirozený způsob osvěžení, ale hlavně parádní zábavu.
  • Míček Hydrosqueeze pro aportování nejen ve vodě, ale i nasouši, výborně vyditelné barvy.
  • Určitě shlédněte zábavné VIDEO od CHUCKITu, které vás rychle a jednoduše seznámí s hračkami do vody.

 

Zákazníci také vyhledávají: hračky do vody pro psy, vodní hračky pro psy, hračky pro psy do vody, hračka do vody pro psa, hydrosqueeze pro psy, coolpet pro psy, osvěžující hračky pro psy, chladící hračky pro psy.

 

Chuckit hračky do vody pro psy

Odolné hračky pro psy Chuckit do vody


Facebook
Reklama