Menu E-shop
Blog
Vaše dotazy


Sušené irské hovězí maso pro psy Meatsnax Sprinkles pro psy 150 g

Přírodní doplněk stravy pro psy, kteří jsou velmi vybíraví a odmítají jíst suché granule. Meatsnax je ze sušeného irského hovězího masa s mořskými řasamy, Ostropestřecem, jukou a dalšími bylinkami pro optimální zažívání. Vhodné i pro psy citlivé.


Katalogové číslo: METSS

Výrobce: Canipet


Cena: 245.00 CZK

Dostupnost: skladem 3 ksObjednat       

Meatsnax pro psy je přírodní doplněk krmiva z mořských řas, irského hovězího masa a vybraných zdraví prospěšných bylin. Obsahuje čekanku jako zdroj prebiotik a mnoho nezbytných vitamínů a minerálů.
 

Meatsnax Sprinkles pro psy je chutný a voňavý sypký doplněk výživy, kterým můžete obohatit každé jídlo Vašeho psího kamaráda. Díky vysokému obsahu irského hovězího masa jej psi s radostí přijímají. Neobsahuje žádná přidaná barviva, zchutňovadla, konzervanty, glycerin, obilí či škrob.
 

Obsažené mořské řasy z irských vod Atlantského oceánu a byliny jsou velmi dobře známy pro vysoký obsah antioxidantů. Mají protizánětlivé a posilující vlastnosti. Prebiotika obsažená v kořeni čekanky a mořských řasách pomáhají udržovat zdravé zažívání a celkové zdraví psa.
 

Složení: zelené, hnědé a červené mořské řasy, irské hovězí maso, kořen čekanky, ostropestřec mariánský, zázvor, smetanka lékařská, kopřiva, pískavice řecké seno, oregano, šípek, yucca, rozmarýn, tymián, fenykl, kurkuma, hloh, kořen lékořice, pepř černý

Analýza: hrubý protein 38,2 %, hrubé tuky a oleje 3,2 %, hrubá vláknina 5,2 %, hrubé popeloviny 14,5 %, vlhkost maximálně 15 %

Jedná se o doplněk stravy. Zajistěte přístup k pitné vodě. Výrobek má přirozeně vysoký obsah jodu, nedoporučujeme jej užívat u zvířat léčených s hypertyreózou (onemocnění štítné žlázy).

 

Doporučené dávkování:

Malí psi do 10 kg – 1 odměrky
Střední psi 10-25 kg – 1 odměrka
Velcí psi 25 kg a více – 2 odměrky
 

Odměrka je součástí balení. Balení obsahuje přibližně 150 dávek velikosti jedné odměrky.
 

Použité suroviny v doplňku stravy pro psy MEATSNAX:

 • Mořské řasy a kelpy, které pochází z ručního sběru z udržitelných zdrojů irských vod Atlantického oceánu. Jsou pomocníkem pro zdravé zažívání a zdravé zuby. Mořské řasy mají pozitivní vliv také na kardiovaskulární systém a kůži a srst. Jsou bohatým zdrojem důležitých minerálů, vitamínů a omega 3 mastných kyselin. Vzhledem k přirozeně vysokému obsahu jodu doporučujeme jejich podávání u psů s nerovnováhou jodu (problémy se štítnou žlázou) konzultovat s veterinárním lékařem.
 • Maso - Ve všech produktech Meatsnax je použito kvalitní hovězí maso z lokálních zdrojů v Irsku a z irských jatek produkujících maso pro lidskou spotřebu. 
 • Čekanka - Kořen čekanky je výborným zdrojem prebiotik a pomáhá tak nárůstu prospěšných bakterií ve střevech. Díky nim dochází ke zlepšení zažívání, posílení imunitního systému a lepší absorbci vápníku.
 • Ostropestřec mariánský - Aktivní látkou je silymarin, který je s oblibou užíván pro ochranu jater proti toxinům a podporu růstu nových buněk. Ostropestřec je také silný antioxidant a působí protizánětlivě. Přestože je primárně vyhledáván právě při jaterních problémech, u psů je s úspěchem používán jako podpora při léčbě diabetu a zánětlivého onemocnění střev.
 • Zázvor - Zázvor je velmi oblíbený pro své protizánětlivé a antioxidační vlastnosti. Pomáhá při léčbě mnoha onemocnění a potíží, jako například artritidy, revmatismu, nadýmání, zvracení, kardiovaskulárních chorob a cukrovky.
 • Smetanka lékařská - jedna z nejznámějších bylin je skvělým zdrojem beta-karotenu a dobře vstřebatelných vitamínů a minerálů. Zvyšuje chuť k jídlu a pomáhá udržovat zdravou funkci jater a ledvin. Přirozeně detoxikuje organismus a také prospívá psům, kteří mají problémy s plynatostí.
 • Kopřiva - Oblíbená léčivá bylina s obsahem mnoha minerálů, vitamínů a fytonutrientů. Působí močopudně, čistí játra a ledviny, zlepšuje imunitu.
 • Pískavice řecké seno - Antioxidant, který snižuje poškození stárnoucích buněk. Dle výzkumů pomáhá chránit játra podobně jako oblíbený ostropestřec. Je užitečný při prevenci a léčbě rakoviny.
 • Oregano - Silný antioxidant s vysokým obsahem bioflavonoidů, skvělý v boji proti plísním, mikrobům a bakteriím. Tato bylinka je bohatá na vápník, železo, mangan, omega 3 mastné kyseliny, vitamíny A, C a K. Oregano pomáhá například při léčbě onemocnění horních cest dýchacích, artritidy a Lymské boreliózy.
 • Yucca - V kořeni Yuccy najdeme značné množství vitamínů C a B, beta-karotenu, vápníku, železa a dalších prvků. Jeho dalším benefitem je obsah saponinů, které pomáhají čistit zažívací trakt.
 • Rozmarýn - Velmi silný antioxidant s protizánětlivými účinky. Posiluje kapiláry a celkově zlepšuje zdraví kardiovaskulárního systému. Prospěšný je také v trávicím traktu, snižuje plynatost, pomáhá bojovat s infekcemi.
 • Tymián - Tymián je bohatým zdrojem vitamínů A, C a K, železa, manganu, vápnku a tryptofanu. Má antiseptické a antibakteriální vlastnosti. Prospívá zdravé kůži, dýchacímu systému, mozkovým fukcím a zažívacímu traktu.
 • Fenykl - Fenykl pomáhá proti nadýmání a bolestem žaludku. Jeho hlízy bývají konzumovány jako zelenina, pro léčivé účely se však využívají semena fenyklu. Má také protizánětlivé a močopudné účinky.
 • Kurkuma - Kurkuma je velmi oblíbená pro širokou škálu zdravotních benefitů nejen u lidí, ale i u psů. Je to antioxidant s protizánětlivými vlastnostmi. Prospívá kardiovaskulárnímu systému, zažívacímu traktu, podporuje funkci jater a často se využívá jako podpora při léčbě rakoviny. Obsažený kurkumin snižuje hladinu enzymů, které způsobují záněty v těle. Pro lepší vstřebatelnost kurkumu kombinujeme s černým pepřem.
 • Hloh - Hloh je považován za jednu z nejlepších bylin pro zdravé srdce. Má vazodilatační vlastnosti, pomáhá tedy rozšiřovat cévy, zlepšuje zásobování srdce krví a funkci srdečního svalu, zesiluje a stabilizuje srdeční tep. Hloh je také bohatým zdrojem bioflavonoidů.
 • Lékořice - Rostlina užívaná pro své léčivé vlastnosti po tisíce let. Využívá se například při žaludečních potížích, vředech, problémech se srdcem a játry a kožních potížích. 
 • Černý pepř - Černý pepř je součástí všech produktů Meatsnax s obsahem kurkumy, jelikož zvyšuje vstřebatelnost zdraví prospěšného kurkuminu.


Facebook
Reklama