Menu E-shop
Blog
Vaše dotazy


Clorexyderm Oto Piú spot-on proti kvasinkám v uších u psa 150 ml

Clorexyderm proti kvasinkám v uších psa, účinný spot-on, který dezinfikuje a čistí zvukovod psa. Clorexyderm Oto lze používat také jako prevence proti bakteriím a kvasinkám u psa. Snadná a rychlá aplikace, rychlá úleva.


Katalogové číslo: CLPP

Výrobce: Vétoquinol


Cena: 320.00 CZK

Dostupnost: skladem 4 ksObjednat       

Má váš pes kvasinky v uších? Pak mu může pomoci účiný spot-on Clorexyderm® Oto Piú, což je nemastný čistící prostředek, který nezanechává rezidua ve zvukovodu.

 

Používá se k čištění a dezinfekci zvukovodu psů ale, je také velmi vhodný pro vyčištění uší před lokální léčbou otitidy.

 

Clorexyderm Oto proti kvasinkám v uších doporučujeme také používat jako prevenci recidiv otitid zapříčiněných bakteriemi a kvasinkami.
 

  • Chlorhexidin diglukonát v koncentraci 0,06% působí bakteriostaticky, není inaktivová přítomností hnisu nebo jiných organických látek a není dráždivý.
  • Kyselina laktobionová -skládá se ze substancí přirozeně obsažených v kůži. má hydratační vlastnosti. Okyseluje roztok, tím zvyšuje jeho antimikrobiální účinek.
  • Kyselina salicylová způsobuje keratolýzu, selektivně narušuje keratinové proteinové řetězce přítomné v korneocytech. Proniká také do zánětlivých lézí, kde působí jako antibakteriální a protizánětlivý adstringens.
  • Pro více informací na téma kvasinková infekce u psa si můžete přečíst krátký článek z našich stránek ZDE.

 

Jak používat Clorexyderm® Oto pro psy:

Pomocí aplikátoru naplňte zvukovod roztokem. Ujistěte se, že tryska není v přímém kontaktu s kůží. Jemně masírujte bázi ucha, abyste snadněji odstranili mazovou zátku a nečistoty, které následně odstraňte pomocí vatové tyčinky nebo prstem zabaleným do gázy. V případě akutní otitidy opakujte denně po dobu 10 – 14 dnů. Poté pokračujte v udržovací léčbě: dvakrát až třikrát týdně po dobu jednoho měsíce a poté jednou za měsíc.
Jestliže se zvětší množství mazu, vytvoří se mazová zátka nebo se znovu objeví exudát, přejděte opět na denní aplikaci.Facebook
Reklama