Menu E-shop
Aktuality

Pupálkový olej pro psy aneb připravte se nejen na jaro!

 

Ne nadarmo se říká Pupálkovému oleji "malý zázrak" z přírody, protože tento za studena lisovaný olej podporuje imunitu psa, má protirakovinné účinky, regeneruje, ale také napomáhá při bolestivostech kloubů a pohybového aparátu psa nebo kočky. Více informací zde na našem blogu.


 Nově v prodeji Alpská krmiva Dogs Love

 

Do naší nabídky jsme zařadili novinku v ČR a to hypoalergenní krmiva pro psy značky Dog's LOVE. Krmivo Dog's LOVE má vysoký podíl velmi kvalitních mas, která jsou snadno stravitelná, obohaceno o kloubní výživu a dále pak jen o vitamíny, bylinky. Granule Dog's LOVE neobsahují žádné chemické složky.


Blog
Vaše dotazy


Závěsné škrabadlo pro kočky béžové 69 x 35 cm

Jednoduché, ale účinné škrabadlo pro kočku, které lze zavěsit na jakoukoli stěnu ve vašem bytě. Závěsná škrabadla pro kočky jsou vhodná tam, kde máte méně prostoro a nechcete mít zničeno zařízení bytu od kočičích drápů.


Katalogové číslo: ZSSBB

Výrobce: Trixie Askino


Cena: 299.00 CZK

Dostupnost: 2 dnyObjednat       

  • Pro kočky je přímo nutností obrušovat si své drápky a pokud jí k tomu nevymezíte škrabadlo pro kočky, můžete se "těšit" na zničené zařízení vašeho bytu.
  • Závěsné škrabadlo pro kočky ve tvaru kočky je skvělé pro svou skladnost a možnost umístit ho prakticky kamkoliv.
  • Škrabadlo bude kočičku lákat a motivovat daleko víc a váš nábytek tak neutrpí žádnou újmu.
  • Toto škrábadlo pro kočky je navíc napuštěno přírodním catnipem (Šantou kočičí), takže pro kočku bude velmi atraktivní a naláká ji.

 

Barva:
béžová
 

 Facebook
Reklama