Menu E-shop
Blog
Vaše dotazy


Bezoplachový šampon pro kočky Menforsan Foam Shampoo with Aloe Vera Pěnový šampon s Aloe Vera pro kočky 200 ml

Přírodní pěnový šampon pro kočky obsahuje čistě přírodní a velmi účinné látky, které bez použití vody odstraňují pachy a nečistoty ze srsti kočky. Bezoplachový šampon pro kočky je vhodný pro ty, kteří neradi vodu.


Katalogové číslo: MFSWP

Výrobce: Allpets, s. r. o.


Cena: 295.00 CZK

Dostupnost: skladem 1 ksObjednat       

  • Mohou nastat situace, kdy nemůžeme svému mazlíčkovi dopřát koupel, kterou si jeho srst žádá. Pro kočku, co trpí fobií z vody, tento šampon vám doslova vytrhne trn z paty.
  • Pokud nechceme rezignovat na potřebnou hygienu a chceme i přesto dopřát našemu zvířátku čistou a voňavou srst, je tento Pěnový šampon Menforsan pro kočky s Aloe Vera ideální - umí totiž čistit psí i kočičí kožíšek bez nutnosti použití vody. Ideální je pro čištění tlapek či jiných špinavých ploch.
  • Výtažky z Aloe Vera navíc dodají srsti lesk, sílu a ochranu pronikající do vrstvy pokožky. Antiseptické účinky působí proti bakteriím a mastným usazeninám a pohlcuje přebytečnou mastnotu, nečistoty a zápach.
  • Srst je po použití čistá bezoplachového šamponu pro kočky, voňavá a jemná na dotek - jako po klasické koupeli. Aloe Vera kožíšek našeho kamaráda zjemní a zároveň ochrání její kůži.

 

Návod k použití:

Aplikace je velmi jednoduchá a pohodlná. Naneste pěnu na znečištěnou srst, kterou chcete vyčistit, a pak ji otřete čistým ručníkem do sucha.Facebook
Reklama