Menu E-shop
Blog
Vaše dotazy


Masová konzerva pro psy Falco Max Deluxe Kuřecí prsa bez kosti 400 g

Čistě masová konzerva pro psy se 100% obsahem čerstvého vařeného masa v nejvyšší potravinové kvalitě. Masové konzervy Falco jsou upraveny pouze vařením, žádná chemická barviva, zchutňovadla, konzervanty při zachování všech důležitých živin.


Katalogové číslo: FMDKKL

Výrobce: SOKOL FALCO, s. r. o. konzervy Max


Cena: 45.00 CZK

Dostupnost: 2 dnyObjednat       

Opravdu luxusní záležitost pro všechny pejsky všech věkových kategorií a velikostí!

 

Konzervy jsou vyráběny pouze teplně upraveným čerstvým masem, žádné přídavky pouze 100% masa v každé konzervě bez přídavku zchutňovadel, konzervantů, barviv a další chemie, zkrátka přirozenost, která zachutná každému psovi.

 

Konzervy pro psy Falco Max Deluxe jsou vhodné pro štěňata, březí kojící feny, dospívající psy, ale také seniory či pro pejsky kastrované nebo obézní. Masa v konzervách si zachovávají maximální šťavnatost a delikátní chuť - klidně můžete sami ochutnat (stejně jako šéf kuchař Roman Vaněk), jak delikátní konzervy Falco pro psy jsou.

 

Konzervy Falco pro psy jsou nabízeny v několika masových variantách, ze kterých si vybere i ten nejrozmlsanější pejsan, navíc jsou díky 100% složení masa vhodné i pro psy s citlivým zažíváním či potravinovou alergií, jelikož si zachovávají pouze přirozené bílkoviny, proteiny a minerální látky.

 

Konzerva se 100% kuřecím masem, snadno stravitelné, bohaté na přirozené proteiny, bílkoviny, libová kuřecí prsíčka.

 

Pokud chcete vědět více o výrobě a kvalitě konzerv SOKOL FALCO, shlédněte krátké video zde nebo v popisu produktu "VIDEO" zde.

 

Složení:

100% libová kuřecí prsa bez kostí, vyrobeno pod veterinárním dohledem, ručně plněno

 

Na All4dogz také hledáte: masová konzerva sokol falco, kuřecí konzerva pro psy, konzerva z kuřecího masa, masová konzerva pro psy, masové konzervy pro psy, kuřecí maso pro psa, kuřecí prsa pro psy.Facebook
Reklama