Menu E-shop
Blog
Vaše dotazy


Pošta pro psy, Krabička s chladícími hračkami 1 ks Malý pes/fena do 10 kg

Pošta pro psy, to je krabička plná hraček pro psy z kvalitní termoplastické hmoty, která se vyznačuje vysokou odolností při žvýkání hračky, pružností, skákavostí, velmi dobře také plavou, jsou zdravotně nezávadné, skvěle se udržují.


Katalogové číslo: PPPE1223

Cena: 399.00 CZK

Dostupnost: skladem 20 ksObjednat       

Pošta pro psy je krabička, ve které aktuálně najdete 2 hračky, které lze napustit vodou a vychladit z vysoce odolné TPR (termoplastická hmota) a zbytek bude překvapením nejen pro Vás, ale i pro Vašeho psího kamaráda. 

 

Veškeré produkty, které jsou v krabičce s Poštou pro psy, pochází buďto z našeho partnerského e-shopu ALL4DOGZ nebo od našich výhradních dodavatelů, které si můžete kdykoli ověřit zde v sekci "Naši výhradní dodavatelé" a ty si vybíráme velmi pečlivě.:-)

 

Obsah krabičky pro psy bude vždy představen zde v popisu produktů, ale jeden si pro vás a vašeho psího kamaráda necháme jako překvápko, ať se máte na co těšit.

 

Pošta pro psy vám bude zaslána výhradně prostřednictvím služby Zásilkovna.cz, kde si z pohodlí domova můžete zvolit výdejní místo, které je nejbližší vašemu domovu, práci atd...Na výdejním místě pro vás bude krabička s Poštou pro psy čekat 7 dní, poté lze snadno prostřednictvím SMS lhůtu prodloužit zdarma až na 21. dní. Již žádné "stepování" v nekonečných frontách na ČP nebo nahánění mnohdy nespolehlivých kurýrů. Zásilkovna.cz vás bude automaticky e-mailem a SMS zprávou informovat o tom, že si můžete druhý den od podání Poštu pro psy vyzvednout, lze hradit hotově či kartou.

 

Poštu pro psy si můžete nechat zaslat po platbě převodem nebo na dobírku, ceník přepravného naleznete zde na našich stránkách v sekci "Doprava zboží a dodání", při platbě převodem je cena pouhých 41,- Kč.

 

Zákazníci také vyhledávají: Pošta pro psy, Vánoční Pošta pro psy, vánoční dárky pro psy, vánoční krabičky pro psy, dárečky pro psy, vánoční dárky pro psy, vánoční dárek pro psa, krabička pro psy, boxy pro psy, dárkové krabičky pro psy, psí pošta, Pošta pro pejsky, dárková krabička pro psy, překvapení pro psy.

 

Použité fotografie mají čistě ilustrativní charakter a nemusí odpovídat skutečnosti.Facebook
Reklama