Menu E-shop
Aktuality

Provozní doba internetového obchodu ALL4DOGZ.cz před Vánoci a po Novém roce

 

Vážení zákazníci, poslední objednávky u zboží skladem expedujeme nejpozději do 10. 12. 2018.

Po tomto datu negarantujeme ani my ani naši dopravci doručení do Vánoc! Objednávky, které budou přijaty po tomto datu budou postupně podle pořadí expedovány v Novém roce 2019, tj. od 2. 1. 2019.

Děkujeme vám za pochopení  a přejeme příjemné prožití Vánoc a do Nového roku 2019 mnoho úspěchů a pevné zdraví vám i vašim mazlíčkům.


 


Krmiva pro psy Brit Care nyní s originálním barelem na granule ZDARMA

 

Při nákupu 12 kg balení krmiva Brit Care nyní dostanete automaticky zdarma praktický a originální zasobník na granule zcela ZDARMA! Barel na krmiva udrží granule vždy čerstvé a chutné. Akce platí do vyprodání zásob dodavatele.


Blog
Vaše dotazy


Vánoční Pošta pro kočky 1 kus

Pošta pro kočky, to je krabička plná vánočních hraček pro kočky, vánočních pamlsků pro kočky, paštik a konzerv, zkrátka krabička pro kočičky plná jen toho nejlepšího pod stromeček pro vašeho kočičího kamaráda.


Katalogové číslo: PPKE12

Cena: 390.00 CZK

Dostupnost: na dotazObjednat       

Pošta pro kočky je krabička, ve které naleznete vždy minimálně 4 - 8 produktů z oblasti chovatelských potřeb pro kočkyy.

 

Veškeré produkty, které jsou v krabičce s Poštou pro kočky, pochází buďto z našeho partnerského e-shopu ALL4DOGZ nebo od našich výhradních dodavatelů, které si můžete kdykoli ověřit zde v sekci "Naši výhradní dodavatelé" a ty si vybíráme velmi pečlivě.:-)

 

Obsah krabičky pro kočky bude vždy představen zde v popisu produktů, ale jeden si pro vás a vašeho kočičího kamaráda necháme jako překvápko, ať se máte na co těšit.

 

Pošta pro kočky vám bude zaslána výhradně prostřednictvím služby Zásilkovna.cz, kde si z pohodlí domova můžete zvolit výdejní místo, které je nejbližší vašemu domovu, práci atd...Na výdejním místě pro vás bude krabička s Poštou pro kočky čekat 7 dní, poté lze snadno prostřednictvím SMS lhůtu prodloužit zdarma až na 21. dní. Již žádné "stepování" v nekonečných frontách na ČP nebo nahánění mnohdy nespolehlivých kurýrů. Zásilkovna.cz vás bude automaticky e-mailem a SMS zprávou informovat o tom, že si můžete druhý den od podání Poštu pro psy vyzvednout, lze hradit hotově či kartou.

 

Poštu pro kočky si můžete nechat zaslat po platbě převodem nebo na dobírku, ceník přepravného naleznete zde na našich stránkách v sekci "Doprava zboží a dodání", při platbě převodem je cena pouhých 41,- Kč.

 

Zákazníci také vyhledávají: Pošta pro kočky, Vánoční pošta pro kočky, vánoční krabičky pro kočky, vánoční dárky pro kočky, vánoce pro kočky, dárková krabička pro kočky, dárky pro kočky, krabičky pro kočky, dárkové balíčky pro kočky, vánoční krabičky pro kočky, dárečky pro kočky.

 

Použité fotografie mají čistě ilustrativní charakter a nemusí odpovídat skutečnosti.Facebook
Reklama