Menu E-shop
Aktuality

!!!APTUS EFORION Forte nebo APTUS EFORION Mix + ZDARMA APTUS BIORION AKCE!!!

 

Pokud zakoupíte 1 ks balení APTUS EFORION Forte, získáváte automaticky ZDARMA tabletky APTUS BIORION! To samé platí při nákupu oleje pro psy APTUS EFORION Mix 1 ks balení, získáváte ZDARMA tabletky APTUS BIORION pro podporu zdravé a nesvědivé pokožky psa či kočky, ale také proti vypadávající srsti. Akce platí do vyprodání zásob výhradního dodavatele.


 


Svědivá pokožka vypadávající srst u psa či kočky?

 

Trápí vašho domácího mazlíčka také tyto problémy nebo snad trpí potravinovou alergií a už si nevíte rady? Pak vám doporučujeme přečíst si náš krátký článek o tom, jak nad těmito problémy zvítězit a ulevit vašim psím a kočičím kamarádům. Celý článek naleznete ZDE na našich stránkách sekce Blog - Vyčenicháno.


Blog
Vaše dotazy


Zelená mušle pro psy Canvit BARF Green-lipped Mussel Slávky zelenoústé pro psy 180 g

100% Přírodní, zelené mušle pro psy, které působí jako zcela přirozená kloubní výživa pro podporu šlach, vazů a pohybového aparátu psa. Vhodné jako doplněk stravy při BARF nebo jako kloubní výživa pro každého psa.


Katalogové číslo: CBBGM

Výrobce: Canvit Henry Schein s. r. o.


Cena: 509.00 CZK

Dostupnost: 1 denObjednat       

Novozélandská slávka zelenoústá je bohatým zdrojem kloubní výživy ve formě glucosaminglykanů (glukosamin a chondroitin) ve zcela přirozené a přírodní podobě pro správnou funkci kloubů a mobilitu psů.

 

Perna canaliculus - Slávka zelenoústá pro psy účinně podporuje tvorbu a regeneruje tkáně v chrupavkách, kloubech a v celém pohybovém aparátu, je velice vhodná jak pro metodu BARF, tak hlavně pro psy, které trápí pohybové potíže, bolestivost snížená hybnost. Výborná volba, pokud chcete psovi dopřát zcela přírodní kloubní výživu bez chemických látek.

 

Canvit Green-lipped Mussel je prášek ze Slávky zelenoústé stačí jednoduše přimíchat k běžné krmné dávce, psy je přijímán zcela bez problémů.

 

Zákazníci také vyhledávají: Slávka zelenoústá pro psy, doplněk stravy pro psy Slávka, drcené mušle pro psy, přírodní kloubní výživa pro psy, kloubní podpora pro psy, výživa kloubů pes, perna canaliculus, zelená mušle pro psy, spirulina pro psy, řasy pro psy.Facebook
Reklama