Menu E-shop
Aktuality

N&D granule pro psy nyní AKCE! Barel na granule ZDARMA!

 

Ke koupi 12kg, 10 kg nebo 7 kg granulí pro psy nebo pro kočky získáváte automaticky ZDARMA originální barel na krmivo pro psy nebo pro kočky. Barel zabraňuje úniku aroma granulí, chrání před vysycháním a vlhkostí, ale také před škůdci. Zakupte krmivo pro psy N&D nebo granule pro kočky N&D a máte barel ZDARMA doma! Pozor, akce platí do vyprodání skladových zásob dodavatele.


 


Pupálkový olej pro psy aneb připravte se nejen na podzim a zimu!

 

Ne nadarmo se říká Pupálkovému oleji "malý zázrak" z přírody, protože tento za studena lisovaný olej podporuje imunitu psa, má protirakovinné účinky, regeneruje, ale také napomáhá při bolestivostech kloubů a pohybového aparátu psa nebo kočky. Více informací zde na našem blogu.


 


Blog
Vaše dotazy


Zelená mušle pro psy Canvit BARF Green-lipped Mussel Slávky zelenoústé pro psy 180 g

100% Přírodní, zelené mušle pro psy, které působí jako zcela přirozená kloubní výživa pro podporu šlach, vazů a pohybového aparátu psa. Vhodné jako doplněk stravy při BARF nebo jako kloubní výživa pro každého psa.


Katalogové číslo: CBBGM

Výrobce: Canvit NOVIKO s. r. o.


Cena: 509.00 CZK

Dostupnost: 1 denObjednat       

Novozélandská slávka zelenoústá je bohatým zdrojem kloubní výživy ve formě glucosaminglykanů (glukosamin a chondroitin) ve zcela přirozené a přírodní podobě pro správnou funkci kloubů a mobilitu psů.

 

Perna canaliculus - Slávka zelenoústá pro psy účinně podporuje tvorbu a regeneruje tkáně v chrupavkách, kloubech a v celém pohybovém aparátu, je velice vhodná jak pro metodu BARF, tak hlavně pro psy, které trápí pohybové potíže, bolestivost snížená hybnost. Výborná volba, pokud chcete psovi dopřát zcela přírodní kloubní výživu bez chemických látek.

 

Canvit Green-lipped Mussel je prášek ze Slávky zelenoústé stačí jednoduše přimíchat k běžné krmné dávce, psy je přijímán zcela bez problémů.

 

Zákazníci také vyhledávají: Slávka zelenoústá pro psy, doplněk stravy pro psy Slávka, drcené mušle pro psy, přírodní kloubní výživa pro psy, kloubní podpora pro psy, výživa kloubů pes, perna canaliculus, zelená mušle pro psy, spirulina pro psy, řasy pro psy.Facebook
Reklama