Menu E-shop
Aktuality

S nákupem 12 kg pytlů granulí Brit Care Grain Free dostanete barel na krmivo ZDARMA!

 

Akce s krmivi Brit CARE DOG Grain Free  - zakupte libovolné 12 kg balení granulí Brit Care Grain Free pro psy a získáváte automaticky originální a velmi praktický zásobník na krmivo ZDARMA. Barel zajistí čerstvost granulí, zachování chuti a brání proniknutí škůdců ke krmivu. Akce platí do vyprodání zásob výzradního dodavatele.


 


Pošta pro psy plná hraček právě v prodeji!

 

Krabička s Poštou pro psy je opět po vánocích v prodeji na našem e-shopu ZDE. Pošta pro psy bude tentokrát plná hraček z termoplastické hmoty, která se vyznačuje vysokou odolností proti rozkousání, je velice pružná, plave, skáče a snadno se udržuje. V Poště pro psy, čeká na vaše psí kamarády samozřejmě také překvapení.


Blog
Vaše dotazy


Canvit BARF Green-lipped Mussel Slávkyzelenoústé pro psy 180 g

100% Přírodní, drcené Slávky zelenoústé, které působí jako zcela přirozená kloubní výživa pro podporu šlach, vazů a pohybového aparátu psa. Vhodné jako doplněk stravy při BARF nebo jako kloubní výživa pro každého psa.


Katalogové číslo: CBBGM

Výrobce: Canvit Henry Schein s. r. o.


Cena: 509.00 CZK

Dostupnost: skladem 1 ksObjednat       

Novozélandská slávka zelenoústá je bohatým zdrojem kloubní výživy ve formě glucosaminglykanů (glukosamin a chondroitin) ve zcela přirozené a přírodní podobě pro správnou funkci kloubů a mobilitu psů.

 

Perna canaliculus - Slávka zelenoústá pro psy účinně podporuje tvorbu a regeneruje tkáně v chrupavkách, kloubech a v celém pohybovém aparátu, je velice vhodná jak pro metodu BARF, tak hlavně pro psy, které trápí pohybové potíže, bolestivost snížená hybnost. Výborná volba, pokud chcete psovi dopřát zcela přírodní kloubní výživu bez chemických látek.

 

Canvit Green-lipped Mussel je prášek ze Slávky zelenoústé stačí jednoduše přimíchat k běžné krmné dávce, psy je přijímán zcela bez problémů.

 

Zákazníci také vyhledávají: Slávka zelenoústá pro psy, doplněk stravy pro psy Slávka, drcené mušle pro psy, přírodní kloubní výživa pro psy, kloubní podpora pro psy, výživa kloubů pes, perna canaliculus, zelená mušle pro psy, spirulina pro psy, řasy pro psy.Facebook
Reklama