Menu E-shop
Aktuality

Akce Calibra Dog Ultraprémium s originálním barelem na krmivo zdarma!

 

Nyní k nákupu velkých balení krimv pro psy Calibra Dog 14 kg získáte automaticky originální a velmi praktický barel na krmivo ZDARMA. Barel na granule napomáhá zachovat jejich čerstvost, aroma a křupavost. Akce platí pouze do vyprodání zásob výhradního dodavatele.


 


Blog
Vaše dotazy


Canvit BARF Green-lipped Mussel Slávkyzelenoústé pro psy 180 g

100% Přírodní, drcené Slávky zelenoústé, které působí jako zcela přirozená kloubní výživa pro podporu šlach, vazů a pohybového aparátu psa. Vhodné jako doplněk stravy při BARF nebo jako kloubní výživa pro každého psa.


Katalogové číslo: CBBGM

Výrobce: Canvit Henry Schein s. r. o.


Cena: 509.00 CZK

Dostupnost: skladem 1 ksObjednat       

Novozélandská slávka zelenoústá je bohatým zdrojem kloubní výživy ve formě glucosaminglykanů (glukosamin a chondroitin) ve zcela přirozené a přírodní podobě pro správnou funkci kloubů a mobilitu psů.

 

Perna canaliculus - Slávka zelenoústá pro psy účinně podporuje tvorbu a regeneruje tkáně v chrupavkách, kloubech a v celém pohybovém aparátu, je velice vhodná jak pro metodu BARF, tak hlavně pro psy, které trápí pohybové potíže, bolestivost snížená hybnost. Výborná volba, pokud chcete psovi dopřát zcela přírodní kloubní výživu bez chemických látek.

 

Canvit Green-lipped Mussel je prášek ze Slávky zelenoústé stačí jednoduše přimíchat k běžné krmné dávce, psy je přijímán zcela bez problémů.

 

Zákazníci také vyhledávají: Slávka zelenoústá pro psy, doplněk stravy pro psy Slávka, drcené mušle pro psy, přírodní kloubní výživa pro psy, kloubní podpora pro psy, výživa kloubů pes, perna canaliculus, zelená mušle pro psy, spirulina pro psy, řasy pro psy.Facebook
Reklama