Menu E-shop
Blog
Vaše dotazy


Pupalka pro psy Canvit BARF Evening Primrose Oil Pupalkový olej pro psy 100 ml

Přírodní Pupalkový olej, který je za studena lisovaný, vhodný pro psy, které trápí alergie, svědivá a suchá pokožka. Kvalitní pupálkový olej pro psy je velice účinný proti kloubním onemocněním u psa.


Katalogové číslo: CBEPR

Výrobce: Canvit, s. r. o. doplňky stravy


Cena: 359.00 CZK

Dostupnost: 1 denObjednat       

Za studena lisovaný pupalkový olej je zdrojem GLA omega-6 nenasycených mastných kyselin s výrazným protizánětlivým a anti-alergickým a protisvědivým účinkem na kůži u alergiků a přecitlivělých jedinců. Pupálka pro psy.

 

Pupalkový olej pro psy má také protizánětlivé účinky na kloubní onemocnění, ale také působí příznivě na játra, slinivku, kardiovaskulární systém, urychluje hojení ran, pozitivně působí na štítnou žlázu, podává se také při revmatické artritidě, působí proti strachu a úzkosti, zkrátka jedná se skutečně o "zázrak" z naší přírody, který může významně napomoci vašemu pejskovi.

 

Chcete-li se více dočíst o blahodárném působení Pupalkového oleje pro psy, doporučujeme vám článek z našeho blogu ZDE o Pupalkovém oleji.:-)

 

Zákazníci také hledají: Pupalkový olej pro psy, pupalkový olej účinky, pupalkový olej na klouby, pupalkový olej artritida, pupalkový olej pro psa, zkušenosti s pupalkovým olejem.Facebook
Reklama