Menu E-shop
Aktuality

NOVINKA! 100% přírodní sušená masa pro psy Natureca!

 

Hovězí maso pro psy, jehněčí maso pro psy nebo masa z bažanta či zajíce pro psy? Ano nově dostupné v našem obchodě. Jedná se o masa upravená pouze sušením, žádnáchemická barviva, konzervanty, ba ani zchutňovadla. Podívejte se na ochutnávku sušených mas Holandského výrobce NATURECA.


 


Sušené mořské ryby pro psy NATURECA

 

Nově máme v nabídce delikátní pamlsek pro psy a to 100% přírodní sušené mořské ryby! Sušené ryby pro psy NATURECA jsou vysoce stravitelné, bohaté na omega nenasycené mastné kyseliny. Mořské ryby pro psy představují hypoalergenní pamlsek pro psy.


Blog
Vaše dotazy


Šípek pro psa Canvit BARF Collagen & Rosehip Kolagen pro psy 800 g

Přírodní doplněk stravy pro psy, který obsahuje hydrolyzovaný kolagen a šípek pro podporu šlach, vazů a kloubů. Perfektní doplněk stravy pro psy s artrózou, revmatem, po operacích a na posílení imunity.


Katalogové číslo: CBCCR

Výrobce: Canvit Henry Schein s. r. o.


Cena: 589.00 CZK

Dostupnost: skladem 7002 ksObjednat       

Přírodní kolagen pro psy Canvit Collagen & Rosehip je bohatým zdrojem vysoce stravitelného kolagenu a vitamínu C ze šípku pro podporu syntézy kolagenu a vazivových tkání. Canvit Collagen & Rosehip  podporuje zdravý vývoj kloubů, chrupavek a vazů, podpora pohybového aparátu.

 

Obsažený přírodní šípek je velmi bohatým zdrojem vitamínu C, který působí v těle jako přirozený antioxidant. Šípek napomáhá odplavovat toxické látky z těla psa, působí velmi blahodárně při léčbě revmatických a artritických oněmocněních, má protizánětlivé účinky, skvělý při léčbě močového ústrojí, napomáhá při kožních problémech.

 

Canvit Barf Collagen & Rosehip můžete použít jako doplněk stravy při metodě BARF nebo jako podpůrný přípravek při léčbě pohybových problémů u psa a výše zmíněného.

 

Zákazníci také vyhledávají: šípek pro psy, šípek na léčbu močového ústrojí, dieta játra pes, co může pes na játra, podpora jater pro psy, pes močové kameny, pes močové cesty, canvit pro psy, kolagen pro psy, kloubní výživa pro psy, přírodní vitamíny pro psy, kloubní podpora pro psy, pes pohybové problémy, pes bolestivé klouby.

 

 Facebook
Reklama