Menu E-shop
Aktuality

Pupálkový olej pro psy aneb připravte se nejen na jaro!

 

Ne nadarmo se říká Pupálkovému oleji "malý zázrak" z přírody, protože tento za studena lisovaný olej podporuje imunitu psa, má protirakovinné účinky, regeneruje, ale také napomáhá při bolestivostech kloubů a pohybového aparátu psa nebo kočky. Více informací zde na našem blogu.


 Nově v prodeji Alpská krmiva Dogs Love

 

Do naší nabídky jsme zařadili novinku v ČR a to hypoalergenní krmiva pro psy značky Dog's LOVE. Krmivo Dog's LOVE má vysoký podíl velmi kvalitních mas, která jsou snadno stravitelná, obohaceno o kloubní výživu a dále pak jen o vitamíny, bylinky. Granule Dog's LOVE neobsahují žádné chemické složky.


Blog
Vaše dotazy


Šípek pro psa Canvit BARF Collagen & Rosehip Kolagen pro psy 800 g

Přírodní doplněk stravy pro psy, který obsahuje hydrolyzovaný kolagen a šípek pro podporu šlach, vazů a kloubů. Perfektní doplněk stravy pro psy s artrózou, revmatem, po operacích a na posílení imunity.


Katalogové číslo: CBCCR

Výrobce: Canvit NOVIKO s. r. o.


Cena: 589.00 CZK

Dostupnost: skladem 2 ksObjednat       

Přírodní kolagen pro psy Canvit Collagen & Rosehip je bohatým zdrojem vysoce stravitelného kolagenu a vitamínu C ze šípku pro podporu syntézy kolagenu a vazivových tkání. Canvit Collagen & Rosehip  podporuje zdravý vývoj kloubů, chrupavek a vazů, podpora pohybového aparátu.

 

Obsažený přírodní šípek je velmi bohatým zdrojem vitamínu C, který působí v těle jako přirozený antioxidant. Šípek napomáhá odplavovat toxické látky z těla psa, působí velmi blahodárně při léčbě revmatických a artritických oněmocněních, má protizánětlivé účinky, skvělý při léčbě močového ústrojí, napomáhá při kožních problémech.

 

Canvit Barf Collagen & Rosehip můžete použít jako doplněk stravy při metodě BARF nebo jako podpůrný přípravek při léčbě pohybových problémů u psa a výše zmíněného.

 

Zákazníci také vyhledávají: šípek pro psy, šípek na léčbu močového ústrojí, dieta játra pes, co může pes na játra, podpora jater pro psy, pes močové kameny, pes močové cesty, canvit pro psy, kolagen pro psy, kloubní výživa pro psy, přírodní vitamíny pro psy, kloubní podpora pro psy, pes pohybové problémy, pes bolestivé klouby.

 

 Facebook
Reklama