Menu E-shop
Blog
Vaše dotazy


Krmivo pro psy K9 Natural Lamb Feast Jehněčí 500 g (2 kg) DOČASNĚ NEDOSTUPNÉ!

Lyofilizované krmivo pro psy s čerstvým jehněčím, které má 90% podíl, ostatní tvoří BIO ovoce a zelenina. K9 Natural jsou kompletní granule pro psy, upravené zmražením - zachování veškerých vitamínů a živin.


Katalogové číslo: K9NJ36

Výrobce: COBAR, s. r. o. Krmiva K9 Natural


Cena: 549.00 CZK

Dostupnost: na dotazObjednat       

K9 Natural granule pro psy, které jsou zcela kompletní a vyvážené, jedná se o mrazem sušené kvalitní jehněčí maso 90%. Slouží k vytvoření 14 kg kompletního masového krmiva pro psa.

Vhodné pro psy s citlivým zažíváním nebo potravinovou alergií.

 

Maso je upraveno pouze zmrazením, čemuž se říká proces lyofilizace. A co je vlastně ona lyofilizace krmiva? Jedná se o převratné a v podstatě nejšetrnější proces zpracování potravin, kdy dochází k usušení masa mrazem. Tím se odvede pouze vlhkost z čerstvého masa i ostatních surovin, aniž by došlo k ohřevu, takže jse zachovají veškeré důležité živiny a vitamíny v té největší možné míře. Teplota při zpracování krmiva lyofilizací nepřesahuje 42 °C.

 

Krmivo pro psy K9 Natural obsahuje pouze ty nejlepší čerstvé ingredience výhradně z Nového Zélandu:

90%  čerstvého jehněčího masa jako vynikající zdroj bílkovin a proteinů, které jsou důležité pro správnou stavbu a osvalení psa.

5% vajíček a k tomu navrch novozélandské slávky zelenoústé Perna canaliculus, který zajistí přírodní zdroj glukosaminu a chondroitinu - kloubní výživa v krmivu pro psy zajistí podporu zdravých chrupavek, kloubů, kostí, vazů a šlach.

5% BIO zeleniny, ovoce jako přirozené antioxidanty, esenciálních vitamínů, minerálů a olejů pro krásnou hebkou a nevypadávající srst, ale také zdravou a nesvědivou pokožku psa.

K9 Natural je bezobilné krmivo pro psy, které neobsahuje GMO složky, kukuřici, sóju, obilné vločky, mléčné složky, rýži, brambory nebo umělé konzervační látky, barviva, dochucovadla nebo jiná plnidla.

 

Proč byste měli krmit svého pejska BIO krmivem K9 Natural?

Psi naprosto milují tuto delikátní a masovou chuť – i ty nejvybíravější psi, kteří odmítají jakékoli granulované krmivo přitáhne přiroená masová chuť krmiva K9 Natural. Krmivo obsahuje 90 % masové složky, což nenechá žádnou psí šelmu na pochybách.

Přirozený zdroj energie – maso z pastvinných novozélandských BIO chovů obsahuje bohatý zdroj proteinů a tuků, které poskytují dostatečný a hlavně přirozený zdroj energie.

Jasný původ vstupních surovin – maso pochází z pastvinných chovů, ovoce a zelenina z úrodné BIO novozélandské půdy a vajíčka z volných chovů neobsahují žádné skryté potraviny.

Zdravá pokožka, srst a klouby – díky vysokému podílu Omega 3 a Omega 6 mastných kyselin podporuje krmivo pro psy K9 Natural zdravou srst, nesvědivou pokožku a zdravý pohybový aparát.

Vysoká snášenlivost krmiva K9 Natural – všechny receptury jsou bez obilovin, ale také bez GMO, kukuřice, sóji, mléčných produktů, rýže, brambor a ostatních plnidel. Granule neobsahují žádné umělé konzervační látky, barviva, dochucovadla ani přidané hormony pro podporu a urychlení růstu ve vstupních surovinách. Jsou tak vhodné i pro alergické psy

Pod dohledem AAFCO -kompletní krmivo K9 Natural je navrženo tak, aby splňovalo všechna ustanovení výživy AAFCO – The Assocition of American Feed Control Officials pro všechna životní stádia psa.

 

Můžete si přečíst recenzi zákazníka na našich stránkách na krmiva K9 Natural pro psy zde.

 

Složení:

Jehněčí maso, jehněčí krev, jehněčí dršťky, vejce, jehněčí játra, jehněčí srdce, jehněčí kosti, slunečnicový olej, lněné semínko, sušená hnědá mořská řasa, jehněčí ledviny, kapusta, brokolice, mangold, mrkev, květák, uhličitan vápenatý, jablka, hrušky, novozélandská zelená mušle (Perna Canaliculus), Beta karoten, Vitamin D3, Vitamin E, zinkový proteinát, železitý proteinát, proteinát mědi, proteinát vápníku, thiamin mononitrát, kyselina listová, selenové kvasnice

 

Průvodce krmením:

Pokud krmíte K9 Natural jako kompletní krmivo:   

Malí psi (5-10kg): krmivo 1-2 odměrky + teplá voda 1-2 odměrky

Střední psi (11-25kg): krmivo 1 ½ -3 ½ odměrky +teplá voda 1 ½ -3 ½ odměrky

Velcí psi (26 kg +): krmivo 3 a více odměrky + teplá voda 3 a více odměrky.

 

Pokud používáte K9 Natural pouze jako Toppers pro zvýšení nutričních hodnot, ke zvýšení podílu masa v krmné dávce nebo ke zlepšení chuti, posypte krmnou dávku Vašeho psa krmivem– bez vody a podávejte.

Malí psi (5-10kg): 1/4 odměrky

Střední psi (11-25kg): 1/2 odměrky

Velcí psi (26 kg +):1 odměrka

1 odměrka = 50 g = 250 ml

Uvedené dávkování je pouze orientační, individuální požadavky každého psa se mohou lišit v závislosti na jeho věku, aktivitě a plemeni. Březí a kojící feny mohou vyžadovat až třikrát vyšší dávku, než je uvedeno zde. Doporučujeme začínat na spodní hranici doporučeného dávkování. V případě potřeby postupně krmnou dávku upravte. Pro správnou velikost krmné dávky sledujte aktuální kondici Vašeho psa.

 

Pokud přecházíte z jiného krmiva, přechod rozdělte na 7 dní, kdy postupně bude přidávat stále více krmiva K9 Natural místo krmiva původního.

Uchovávejte krmivo na suchém a chladném místě, ujistěte se, zda je zip sáček dobře uzavřen. Pokud máte dávku připravenou – namíchanou s vodou, uchovávejte ji v ledničce, avšak ne déle než 3 dny. 

 

Garantovaná analýza:

Minimální hrubý obsah proteinů: 29,1%

Minimální hrubý obsah tuků: 37,2 %

Maximální hrubá vláknina: 2,4%

Maximální vlhkost: 8%

Minimální množství omega 3 mastných kyselin: 0,5%

Minimální množství omega 6 mastných kyselin: 1,2 % 

Obsah kalorií:

4792 kcal/kg

335 kcal/ odměrka

 

Zákazníci také často vyhledávají: recenze krmiva K9 Natural, zkušenosti s krmivem K9 Natural, výhradní dovozce K9 Natural, granule pro psy K9 Natural, BARF K9 Natural, zalévací granule pro psy, K9 Natural, nejlepší krmivo pro Barf, masové krmivo pro psy, maso pro psy.Facebook
Reklama