Menu E-shop
Blog
Vaše dotazy


Krmivo pro psy Best Breeder Grain Free Small Breed Salmon with Trout, Sweet Potato & Asparagus 6 kg

Ultraprémiové krmivo s vysokým obsahem masa z lososa a tresky, doplněné o sladké brambory a chřest. Granule pro miniaturní až malá plemena psů. Vhodné pro citlivé nebo alergické jedince, podporuje optimální zažívání.


Katalogové číslo: BBGFS2

Výrobce: KRMÍM KVALITNĚ, s. r. o.


Cena: 1196.00 CZK

Dostupnost: 30 dnůObjednat       

Hlavní složku krmiva pro psy Best Breeder Grain Free Small Breed tvoří velmi vysoký podíl masa ze pstruha a lososa, jež jsou velmi bohatá na přirozené bílkoviny a minerální látky, tudíž zajistí Vašemu malému psímu kamarádovi kvalitní osvalení.

 

Navíc rybí maso je optimálně stravitelné, takže granule pro psy Best Breeder Grain Free můžeme s čistým svědomím doporučit psům, které trápí potravinová alergie, citlivé zažívání nebo svědivá, podrážděná pokožka, vypadávající a nehezká srst, průjmy, zvracení a další obtíže spojené s touto problematikou.

 

Sladké brambory pak představují skvělý zdroj enegie a napomáhají z Vašeho chlupáče udělat aktivního společníka. Lososový olej zajistí zdravou, pružnou a nesvědivou pokožku a krásně hebkou a lesklou srst.

 

Chřest obsažený v krmivu Best Breeder působí jako přirozený a účinný antioxidant proti volným radikálům.

 

V žádném z krmiv BEST BREEDER NENAJDETE chemická barviva, konzervanty ba ani zchutňovadla, která nemají v kvalitních, přírodních krmivech rozhodně co dělat!

 

Zákazníci také hledají: Best Breeder krmivo pro malé psy, Best Breeder recenze, Best Breeder zkušenosti s krmivem, Best Breeder Small Breed bezobilné krmivo pro psy, Best Breeder Grain Free Salmon, Trout, Sweet Potato & Asparagus, krmivo pro alergického psa, granule pro miniaturní plemena.

 

Složení:
Losos a pstruh 53% (včetně 27% čerstvého lososa a pstruha, 20% sušeného lososa, 4% lososového oleje a 2% ryby), sladké brambory (22%), hrách, brambory (6%), řepné řízky, lněné semínko, vitamíny a minerály, zeleninový vývar, doplňky Omega 3 a Omega 6, chřest (ekvivalent 7,5 g na kg produktu), FOS (92 mg / kg), MOS (23 mg / kg)


Analýza:
Hrubý protein 27%, hrubý tuk 15%, hrubá vláknina 4,5%, hrubý popel 8%, vlhkost 8%, metabolická energie 353 Kcal / 100g, Omega 6 1,2%, Omega 3 3,6%, vápník 1,6%, fosfor 1,0%


Nutriční doplňkové látky (na 1 kg):
Vitaminy: vitamin A (E672) 15 000 m.mj, vitamin D3 (E671) 2 250 m.j., stopové prvky:  železo (E1) 160 mg,  jód (E2) 1.58 mg, měď (E4) 60 mg, mangan (E5) 110 mg, zinek (E6) 130 mg, selen (E8) 0.60 mgFacebook
Reklama