Menu E-shop
Blog
Vaše dotazy


Granule pro psy Best Breeder Grain Free Chicken, Sweet Potato & Herb 2 kg

Ultraprémiové granule s vysokým obsahem kuřecího masa, doplněné o sladké brambory a bylinky. Krmivo pro psy Best Breeder je vhodné pro vybíravé psy, ale také pro psy s potravinovou alergií či citlivým žaludkem.


Katalogové číslo: BBGCH12

Výrobce: KRMÍM KVALITNĚ, s. r. o.


Cena: 396.00 CZK

Dostupnost: 1 denObjednat       

Prvotní složku krmiva pro psy Best Breeder Chicken tvoří vysoký podíl kuřecího masa, které je velmi bohaté na bílkoviny, které napomáhají správnému osvalení, aniž by Vám pes "strhnul váhu":-).

 

Receptura krmiva Best Breeder Grain Free Chicken má perfektní stravitelnost, takže krmivo doporučit psům (na mou duši, na psí uši), které trápí zažívací problémy (řídká stolice, zvracení, nepravidelná stolice atd.), ale také těm, které trápí potravinová alergie (vypadávání srsti, výtoky z očí, časté drbání...), jelikož toto krmivo má hypoalergenní složení a navíc je bez obilovin.

 

Sladké brambory v krmivu Best Breeder zajišťují přirozený a bohatý zdroj energie a přidané bylinky krásně zklidní citlivý žaludek, napomáhají proti plynatosti - nadýmání (prdí Váš pes? Už nebude:))), přispívají k energické náladě pejska, zkrátka mají blahodárné účinky, tak, jak to už znaly naše babičky.

 

Krmivo Best Breeder Grain Free pro psa je obohaceno také o lněné semínko, které podporuje optimálmí zažívání a navíc napomáhá krásně lesklé srsti a zdravé, pružné pokožce bez svědivosti.

 

V žádném z krmiv BEST BREEDER NENAJDETE chemická barviva, konzervanty ba ani zchutňovadla, která nemají v kvalitních, přírodních krmivech rozhodně co dělat!

 

Zákazníci také hledají: Best Breeder krmivo pro psa, Best Breeder recenze, Best Breeder zkušenosti s krmivem, Best Breeder bezobilné krmivo pro psy, Best Breeder Grain Free Chicken, Krmivo s kuřecím masem pro psy, granule pro citlivé zažívání, granule pro vybíravé psy, krmivo pro psy zažívání, krmivo pro vybíravého psa, pes vypadávající srst, pes svědivá pokožka, pes prdí krmivo, pes se nadýmá.

 

Složení:

Kuřecí maso (55%, čerstvé kuřecí maso 31%, kuřecí moučka 21%, kuřecí vývar 3%), sladké brambory (26%), hrách, brambory (5%), řepné řízky, lněné semínko, Omega 3 mastné kyseliny, vitamíny, minerály, zeleniový vývar, majoránka, oregano, šalvěj, tymián, petrželová nať, FOS, MOS

 

Analytické složky:

Hrubý protein 24%, hrubý tuk 14%, hrubá vláknina 4%, hrubý popel 8%, vlhkost 8%, energetická hodnota  350kcal/100g, Omega 6 2.33%, Omega 3 1.32%, vápník 1.62%, fosfor 1.13%

 

Nutriční doplňkové látky(v 1kg):

Vitamin A - 15 000 m.j., vitamin D - 2 250 m.j., Fe - 160 mg, I - 1.58 mg, Cu - 60 mg, Mn - 110 mg, Zn - 130 mg, Se - 0.60 mg

 

Konzervováno směsí přírodního vitamínu E a extraktu z rozmarýnu – 95 m.j./kg. 

 

Velikost granule:

Délka do 10 mm, šířka 5 mm

 

Trvanlivost:

18 měsícůFacebook
Reklama