Menu E-shop
Aktuality

Barel na krmivo ZDARMA ke všem 12 a 10 kg balení krmiv N&D

 

Při nákupu 12 kg nebo 10 kg granulí pro psy a pro kočky obdržíte s krmivem automaticky také praktický a originální zásobník na granule Natural & Delicious. Zásobník na granule uchovává jejich čerstvost. Nabídky platí pouze do vyprodání zásob dodavatele. 


 


ZÁSILKOVNA.CZ pro Vaše pohodlí

 

Vážení zákazníci, nově jsme pro vás zavedli službu Zásilkovna.cz, která umožňuje dodání zásilky do druhého dne od podání a vyvzednutí do 14. dnů na některém z mnoha tisíce výdejních míst po celé České republice. Již nemusíte vyhlížet kurýra nebo zbytečně stát fronty na poště, nyní si pohodlně zásilku vyzvednete až se Vám to bude hodit. Více informací o Zásilkovna.cz zde.

 


Blog
Vaše dotazy


GiGwi odolný pískací míček pro psy modrý 7 cm

Míček pro psy GiGwi je revoluční novinkou! Konečně odolný míček pro psy, který je vyroben z netoxické, hypoalergenní TPR hmoty, která je vysoce pružná, odolná, plovoucí. Nejen, že míček skvěle vypadá, ale uvnitř má navíc pískátko.


Katalogové číslo: SALGIGWM

Výrobce: Krmiva Salač, s. r. o.


Cena: 79.00 CZK

Dostupnost: skladem 9 ksObjednat       

Odolný pískací míček pro psy GiGwi si zamiluje každý pes!

 

Míček pro psy GiGwi má velmi atraktivní design, speciální C-tvar, který mají tenisové míčky pro lepší uchopení.

 

Odolný míč pro psy je vyroben z termoplastické hmoty (TPR), která se vyznačuje tím, že není toxická, je hypoalergenní, velmi pružná, šetrná k zubům a dásním psa, ale také plave na vodě a perfektně skáče. A abychom nezapomněli, také je velice odolná!

 

Míček je navržen tak, aby zvládal každodenní použití jak venku, tak u vás doma. Pro větší atraktivitu je uvnitř míčku pískátko. Pokud se stane, že vypadne dovnitř, je možné zakoupit pískátko nahradní, vmáčknout snadno do míčku a hurá zase používat:-)

 

Našim psům (teriérům - úporným ničitelům) již žádné jiné míčky nekupuji, respektive stačilo zakoupit před půl rokem tři, aby měl každý jeden a sem tam obměnit náhradní pískátko...když si vzpomenu kolik už jsem jich sama nakoupila, vyšplhala by se cena za ty všechny do astronomických částek.

 

Díky tomuto udělujeme míčku stupeň odolnosti na našem "ŽVEJKOMETRU" číslo 4. což je veliká odolnost a pokud chcete vědět o měření více, čtěte článek o ŽVEJKOMETRU zde na našich stránkách.Facebook
Reklama