Menu E-shop
Blog
Vaše dotazy


Clorexyderm spot on gel pro psy ICF 100 ml

Velmi účinný antiseptický gel pro psy, který napomáhá při kvasinkové infekci a pruritu nejen na kůži, tlapkách, ale také v uších. Gel zabraňuje svědivosti pokožky, zklidňuje a zamezje přenosu kontaminace.


Katalogové číslo: CSPG

Výrobce: Vétoquinol


Cena: 339.00 CZK

Dostupnost: skladem 5 ksObjednat       

Clorexyderm gel spot on pro psy. Speciální antiseptický čistící gel. Díky vysoké koncentraci chlorhexidinu pomáhá proti kvasinkové infekci Malassezia Pachydermatis již po 10 - 15 minutách. Gel proniká srstí a vytváří na pokožce trvalou ochrannou vrstvu, která zabraňuje, aby se kontaminované šupinky dostaly do styku s vlastní pokožkou a přitom nebránily přirozené regeneraci kůže. Účinný gel pro psy proti pruritu.

Použití

Aplikujte 2x - 3x denně na postižená místa, dokud se stav znatelně nezlepší. Poté pokračujte v aplikaci 2x týdně pro zamezení obnovení infekce. Před použitím přípravku do uší se ujistěte, že není prasklý ušní bubínek. V aplikaci do zevního ucha pokračujte 2x - 3x denně. Čistěte uši pravidelně a odstraňujte nežádoucí zárodky užitím přípravku Clorexyderm Oto.

 

Na All4dogz vyhledávají: kvasinky Malassezia Pachydermatis, kvasinková infekce u psa, pes má kvasinky, kvasinková infekce u psů, psí kvasinky, pes plíseň na kůži, pes plensivá pokožka, pes plíseň v uchu, kvasinková infekce v uších psa, pes má kvasinky, clorexyder spoton pro psy, clorexyderm pro psy, pes pruritus, léčba kvasinkové infekce u psa.Facebook
Reklama