Menu E-shop
Blog
Vaše dotazy


Kapsičky pro kočku Nutrilove 2 x kuřecí ve vlastní šťávě a 2 x lososová ve vlastní šťávě

Delikátní prémiové kapsičky pro kočky Nutrilove s čerstvým kuřecím masem a s masem z lososa, to vše ve vlastní šťávě. Kapsičky pro kočky jsou snadno stravitelné a absolutně bez chemie a GMO.


Katalogové číslo: NLCM

Výrobce: NUTRILOVE krmivo, JUKO petfood s. r. o.


Cena: 49.00 CZK

Dostupnost: skladem 19100 ksObjednat       

Nutrilove cat Steamed fillets - dušené filetky 2x s atlanským lososem a 2x s delikátním kuřecím v omáčce, 4x 85g

 

Kapsičky pro kočky Nutrilove Steamed Fillets pro kočky s obsahem vysokého podílu čerstvého masa z lososa a kuřecího ve vlastní šťávě, která jsou velmi chutná a navíc optimálně stravitelná, bohatá na omega-3 a omega-6 mastné kyselin, které jsou prospěšné pro nesvědivou pokožku a hebkou srst.

 

Kapsičky pro kočky Nutrilove neobsahují žádná chemická barviva, konzervanty, zchutňovadla ani GMO.

 

Nutrilove kapsičky pro kočku jsou obohaceny o taurin, který přispívá dobrému zraku a srdci, ale také o biotin a zinek, které jsou důležité pro zdravou pokožku a zářivou srst kočky.

 

Kapsičky Nutrilove doporučujeme v kombinaci s granulemi pro kočku NUTRILOVE ZDE.

 

S atlanským lososem: 
Složení:maso a výrobky živočišného původu (74 % ve filetkách), ryby a vedlejší výrobky z ryb (8 % losos ve filetkách), bílkovinné extrakty rostlinného původu, vedlejší výrobky rostlinného původu (0,4 % inulin), minerální látky, cukry.

Analytické složky: vlhkost 81 %, protein 9 %, obsah tuku 4,5 %, hrubý popel 1,9 %, hrubá vláknina 0,3 %.

Přidané vitaminy na 1 kg: vitamin D3 250 m.j., vitamin E 100 mg, síran zinečnatý monohydrát (Zn) 10 mg, taurin 450 mg, biotin 100 mikrogramů.

S delikátním kuřecím
Složení: maso a výrobky živočišného původu (82 % ve filetkách, z toho 8 % kuřecí), bílkovinné extrakty rostlinného původu, vedlejší výrobky rostlinného původu (0,4 % inulin), minerální látky, cukry.

Analytické složky: vlhkost 81 %, protein 9 %, obsah tuku 4,5 %, hrubý popel 1,9 %, hrubá vláknina 0,3 %.

Přidané vitaminy na 1 kg: vitamin D3 250 m.j., vitamin E 100 mg, síran zinečnatý monohydrát (Zn) 10 mg, taurin 450 mg, biotin 100 mikrogramů.Facebook
Reklama