Menu E-shop
Blog
Vaše dotazy


Krmivo pro kočky Nutrilove Adult Cat Fresh Chicken 8 kg

Prémiové krmivo pro dospělé kočky od 1 roku. Krmivo Nutrilove Cat pro kočky obsahuje vysoký podíl čerstvého kuřecího masa, které je snadno stravitelné, je bez chemických konzervantů, barviv a zchutňovadel.


Katalogové číslo: NSFS

Výrobce: NUTRILOVE krmivo, JUKO petfood s. r. o.


Cena: 639.00 CZK

Dostupnost: 1 denObjednat       

NOVINKA! Prémiové krmivo pro dospělé kočky Nutrilove Cat Adult s vysokým obsahem čerstvého kuřecího masa v prémiové kvalitě, které je bohaté na důležité bílkoviny, které jsou potřebné pro správnou funkci organismu vašeho kočičího mazlíčka.

 

Granule pro kočky Nutrilove jsou velmi snadno stravitelné nejen díky kuřecímu masu, ale také díky rýži, takže nezatěžuje travicí trakt kočky, navíc díky přirodním živočišným tukům jsou granulky velmi chutné.

 

Krmivo Nutrilove pro kočky je vhodné pro kočky dospělé od 12. měsíců.

 

Kočičí krmivo Nutrilove má vyvážený poměr minerálních látek a vitamínů, které napomáhají zdravému močovému ústrojí, ale také má obsah omega-3 a omega-6 mastných kyselin pro podporu zdravé pokožky a zářivé srsti.

 

V krmivech pro kočky NUTRILOVE nenajdete v žádném případě chemická barviva, konzervanty, zchutňovadla ba ani GMO.

 

Složení: sušené drůbeží (23 % kuřecí), pšenice, čerstvé kuřecí (17 %), kukuřice, kukuřičný lepek, živočišný tuk, hydrolyzovaná bílkovina, vitaminy a minerální látky, sušený kořen čekanky (2 %), řepné řízky, kvasnice (1 %), celulóza. S antioxidanty.

Analytické složky: protein 34 %, obsah tuku 14 %, hrubý popel 7,5 %, hrubá vláknina 2 %. Omega 6 a Omega 3 mastné kyseliny v poměru 8:1.

Přidané vitaminy na 1 kg: vitamin A 22000 m.j., vitamin D3 1500 m.j., vitamin E 600 mg, vitamin C 140 mg, taurin 1200 mg.

 

Zákazníci také vyhledávají: Krmivo pro kočky, nejlepší granule pro kočky, nutrilove pro kočky, granule nutrilove pro kočky, kočičí krmivo, kočičí granule, granulky pro kočky, krmivo pro kastrované kočky, nutrilove cat, krmivo pro dospělé kočky, krmivo s kuřecím masem pro kočky.

 Facebook
Reklama