Menu E-shop
Aktuality

ZÁSILKOVNA.CZ pro Vaše pohodlí

 

Vážení zákazníci, nově jsme pro vás zavedli službu Zásilkovna.cz, která umožňuje dodání zásilky do druhého dne od podání a vyvzednutí do 14. dnů na některém z mnoha tisíce výdejních míst po celé České republice. Již nemusíte vyhlížet kurýra nebo zbytečně stát fronty na poště, nyní si pohodlně zásilku vyzvednete až se Vám to bude hodit. Více informací o Zásilkovna.cz zde.


 


Lyofilizovaná krmiva K9 Natural znovu dostupná pro ČR i v našem e-shopu!

 

K9 Natural pro psy je špičkové krmivo, které se skládá z 90% čerstvého masa, které je po zpracování hluboce zmraženo, čímž si zachovává přírodní vitamíny, minerální látky a delikátní chuť, ale také v něm nepřežije nic nevhodného pro vaše psí kamarády. Zbytek krmiva tvoří zelenina, ovoce a bylinky, vše v BIO kvalitě. K9 Natural granule pak stačí přelít teplou vodou. Ideální namísto BARF pro masožravce.


 


Anglická krmiva BARKING HEADS nyní s ručníkem ZDARMA!

 

Při nákupu jakéhokoli 12 kg krmiva Barking Heads pro psy, získáváte nyní automaticky zdarma originální, rychleschnoucí ručník o velikosti 50 x 100 cm ZDARMA! Akce je platná do vyprodání zásob výhradního dodavatele. Krmivo pro psy BARKING HEADS ZDE.


Blog
Menu Blog
Vaše dotazy


Bravo Žvýkací tyčinka pro psy z přírodní hovězí kůže, žvýkací tyč NATURAL 10 kusů 14 cm

Žvýkací tyčinka pro psy, která je vyrobena ze 100% přírodní sušené hovězí kůže pocházející z volného chovu skotu z Argentiny. Žvýkací tyčky z kvalitní hovězí kůže jsou sušeny špičkovým způsobem, čistě přírodně, žádná chemie. Nehrozí alergie.


Katalogové číslo: THK10

Výrobce: Canipet Bravo


Cena: 109.00 CZK

Dostupnost: skladem 2 ksObjednat       

Žvýkací pamlsky Bravo jsou vyrobené pouze z prvotřídních hovězích kůží z volně se pasoucího skotu z Argentiny. Kůže jsou pečlivě vybrané, ručně zpracované a perfektně usušené.

Výrobky Bravo jsou čistě přírodní a jsou vyráběny bez použití škodlivých nebo dokonce toxických látek.

Žvýkání pamlsků Bravo pomáhá omezovat tvorbu zubního plaku a udržovat tak zdravé a silné dásně.

Všechny výrobky Bravo jsou dodávány se 100% zárukou spokojenosti.

Velikost: 14 x 0,6 cm x 10 kusů

Složení: 100% hovězí kůže

Analýza: hrubý protein 80%, hrubé tuky a oleje 0,2%, hrubá vláknina 0,5 %, hrubé popeloviny 1,3 %, vlhkost 18%

BRAVO – VÝROBCE KVALITNÍCH ŽVÝKACÍCH PAMLSKŮ Z HOVĚZÍ KŮŽE PRO PSY

Firma Bravo nabízí široký výběr vysoce kvalitních výrobků z přírodní nebo ochucené hovězí kůže v nejrůznějších tvarech a velikostech.

Všechny tyto výrobky jsou vyrobeny z prvotřídní ručně opracované hovězí kůže, která se suší k úplné dokonalosti v nejmodernějších sušárnách.

Všechny výrobky Bravo jsou dodávány se 100% zárukou spokojenosti.

Výrobky Bravo jsou vyráběny bez použití škodlivých nebo dokonce toxických látek pod přísným veterinárním dohledem.

Příchutě žvýkacích kostí pro psy jsou vyráběny ve vlastní továrně v USA. K výrobě se používají pouze ty nejlepší ingredience vhodné pro lidskou spotřebu, které tak vytváří jedinečné vůně a chutě.

Žvýkací pamlsky Bravo jsou vyrobené pouze z prvotřídních hovězích kůží z volně se pasoucího skotu jihoamerických farem. Všechny suroviny jsou pečlivě sledovány a zdroje jsou důkladně ověřovány.

VÝROBA

Žvýkací pamlsky Bravo jsou vyrobeny z odolné vnitřní vrstvy hovězí kůže. Prvním krokem výroby je odstranění veškeré srsti, nadbytečných solí a tuku. Dále se kůže opláchne ve velkých kádích s velkým množstvím vody, bez použití škodlivých a toxických chemikálií. Kůže je pak nastříhána a předána do výroby, kde se ručně upravuje do mnoha různých tvarů a velikostí.

Továrna na žvýkací tyčinky pro psy je vybavena průmyslovou pecí, která díky čistému přírodnímu plynu zajistí rovnoměrné a úplné, důkladné usušení kůže. Kůže nejsou záměrně sušeny na slunci, pomocí nafty, dřeva nebo jiných metod, aby z výroby neodcházely rosolovité, plesnivé nebo zapáchající výrobky.

Během procesu výroby jsou udržovány přísné stupně kontroly tak, aby bylo zajištěno, že se k zákazníkovi dostanou žvýkací pamlsky pro psy jen té nejlepší kvality.

PŘÍCHUTĚ

Firma Bravo je jedním z předních světových výrobců příchutí, které se vyrábějí v USA. V nabídce je několik příchutí (uzená slanina, jehněčí pečínka, sýrová), které Váš pes bude určitě milovat.

Proces ochucovaní je zcela jedinečný a díky tomu jsou výrobky Bravo tak žádané. Vlastní proces ochucování umožňuje permanentní proniknutí příchutě do kůže. Chuť a vůně jsou tak perfektně nakombinovány a Váš pes jistě neodolá.

NEJČASTĚJI KLADENÉ OTÁZKY

Je surová kůže tyčinky pro psy bezpečná?

Ovšem, že ano, surová kůže žvýkacích tyčinek pro psy značky Bravo je plně stravitelná a bezpečná, narozdíl od buvolí kůže nebobtná v trávicím traktu zvířete. V případě, že má Váš pes velmi citlivé zažívání, konzultujte raději podání pamlsku s Vaším veterinářem.

Vždy podávejte psovi psovi odpovídající velikost žvýkací tyčinky tak, aby nedošlo k rychlému spolknutí a případnému dušení (což může hrozit u všech žvýkacích pamlsků), takže nikdy nenechávejte psovi žvýkací kosti bez dozoru, vždy v době vaší přítomnosti.

Proč je země původu žvýkacích tyčí pro psy důležitá?

Existují země, které jsou celosvětově známé pro produkci výrobků z vysoce kvalitní kůže. Argentina, kde se nachází výroba Bravo, je přávě jednou z těchto zemí a hovězí kůže jsou prvotřídní kvality a hlavně špičkově zpracované.

Je žvýkání pamlsků pro psa prospěšné?

Řekli bychom, že rozhodně ano. Žvýkání kostí pro psy Bravo pomáhá účinně omezovat tvorbu zubního plaku a udržovat tak zdravé a silné dásně. Dokonce i Vaše obuv a nábytek ocení, když svému štěněti nabídnete tuto žvýkací kost.

Proč jsou hovězí kůže lepší než buvolí?

Kosti z buvolí kůže pocházejí nejčastěji z 90% z Asijských zemí (Vietnam, Čína), kde sice získáte co nejlevnější surovinu - výrobek, ale za cenu toho, že kosti z buvolí kůže jsou vyráběny co nejlevnějším, tudíž nezdravým, nevhodným způsobem, kde není příliš dbáno a ni na hygienické podmínky, kvalitu sušení (kosti jsou často plesnivé, zapáchající mnohody až po klihu - který by klidně mohl být součástí, rozpadající se, divně lepené kdo ví čím, napuštěné aby vydržely několik let) navíc buvolí kůže v zažívacím traktu botná, není snadno stravitelná a může psovi způsobit velmi vážné zdravotní komplikace. NEKUPUJTE LACINÉ PRODUKTY Z ČÍNY!
Facebook
Reklama