Menu E-shop
Aktuality

Vážení zákazníci od 13. 8. - 27. 8. 2018 probíhá v internetovém obchodě www.all4dogz.cz dovolená. Objednávky, které budou přijaty během dovolené, budou postupně vyřizovány od 28. 8. 2018. Děkujeme vám za pochopení. Internetový obchod ALL4DOGZ.


 


Anglická krmiva BARKING HEADS nyní s ručníkem ZDARMA!

 

Při nákupu jakéhokoli 12 kg krmiva Barking Heads pro psy, získáváte nyní automaticky zdarma originální, rychleschnoucí ručník o velikosti 50 x 100 cm ZDARMA! Akce je platná do vyprodání zásob výhradního dodavatele. Krmivo pro psy BARKING HEADS ZDE.


 


ZÁSILKOVNA.CZ pro Vaše pohodlí

 

Vážení zákazníci, nově jsme pro vás zavedli službu Zásilkovna.cz, která umožňuje dodání zásilky do druhého dne od podání a vyvzednutí do 14. dnů na některém z mnoha tisíce výdejních míst po celé České republice. Již nemusíte vyhlížet kurýra nebo zbytečně stát fronty na poště, nyní si pohodlně zásilku vyzvednete až se Vám to bude hodit. Více informací o Zásilkovna.cz zde.


 


Blog
Vaše dotazy


Kyjen Invincibles Ještěrka se dvěma pískátky červená 62 cm

Odolná pískací hračka pro štěňata a psy, která je vyrobena z pevného prošívaného nylonu. Uvnitř hračky jsou speciální pískátka, která pískají i po několikanásobném prokousnutí.


Katalogové číslo: KPPJZ

Výrobce: Kyjen


Cena: 469.00 CZK

Dostupnost: 2 dnyObjednat       

Super pískající odolná látková ještěrka se dvěma pískátky, které jsou unikátní, jelikož pískají i po několikanásobném prokousnutí!Snad všichni psi milují pískající hračky, to je  přeciznámá věc!:-) Hodně jich však časem přestane pískat a psy už proto nebaví. Tyto super pískající hračky s 2 nebo 3 pískátky je bavit nepřestanou.

 

Pískací hračky pro štěňata - odolné ještěrky z materiálu, ze kterého jsou vyrobené i požární hadice, budou stále pískat, i když už budou děravé. Ještěrky nejsou navíc ničím vyplněné.
 

Pokud potřebujete něco zajímavého, pískajícího pro svého čtyřnožce, tohle je to pravé.

 

Pískací odolné hračky pro štěňata jsou dostupné ve dvou velikostech a dvou atraktivních barvách, které jsou navíc perfektně vidět i při hře venku.
 

Velikost: 62 x 8 x 4 cm

Hračka je určena pro použití pod dozorem. Poškozenou hračku zvířeti odeberte. Hračky jsou vyrobené z kvalitních a odolných materiálů, nicméně nejsou určené k úpornému kousání. Není určeno pro děti.Facebook
Reklama