Menu E-shop
Blog
Vaše dotazy


Hurtta Padded Černý postroj pro psy 35 cm

Špičkový postroj pro psy, který je anatomicky přizpůsoben tělu psa. Kšíry pro psy jsou vypodložené, ohleduplné tak k jemné srsti a citlivé kůži psa. Postroj je plně nastavitelný, skvěle sedí a dostupný v mnoha barvách.


Katalogové číslo: HPPM

Výrobce: Hurtta - výhradní dovozce Noviko, s. r. o.


Cena: 789.00 CZK

Dostupnost: 1 denObjednat       

Postroj Hurtta Padded pro psy je vhodný pro aktivní procházky všech psů, postroj je velmi vhodný je pak pro psy, kteří mají potíže se zády a krkem.

 

Pokud Váš pes na vodítku silně táhne, přiléhající pás postroje Hurtta rozděluje tlak rovnoměrně přes hrudník, čímž brání nadměrnému tlaku na psí obratle.

 

Kšíry Hurtta mají kvalitní, měkké a přitom pevné polstrování ergonomického střihu, proto je postroj velmi pohodlný a nedráždí srst ani kůži, psovi nikterak nevadí v pohybu.

 

Postroje Hurtta pro psy se velmi snadno a rychle se nasazuje, vyroben z odolného a kvalitního neoprenu, s reflexními prvky. 

 

Hurtta Padded je měkkce polstrovaný postroj norského typu. Toto polstrování je prodyšné, avšak nepropouští vodu a nenamrzá. Popruh je s úpravou proti špinění na bázi nenotechnologií- membránové struktury známé z outdoorových sportů. 

 

Plastové spony jsou masivní, pevné a snadno se s nimi manipuluje. Velmi praktické je také "madlo" za krkem psa, které slouží k upoutání vodítka za lité, pevné, černé kovové oko, ale také k rychlému uchopení psa rukou. 

 

Postroj Hurtta Padded má po stranách reflexní pruhy, které zvyšují bezpečnost psa za špatné viditelnosti nebo při večerních procházkách. 

 

Jak zvolit tu správnou velikost?

 

Pro zvolení správné velikosti postroje  Hurtta změřte obvod hrudníku psa za předními nohami. Míry uvedené u postroje (např. 35 cm) značí maximální obvod hrudního pásu postroje.  Pokud má tedy váš pes obvod hrudníku např. 40 cm, zvolte velikost 45 cm nebo 55 cm v případě mohutnějšího hrudního koše. Volte velikost postroje Hurtta s alespoň minimální rezervou v obvodu hrudníku psa.Facebook
Reklama