Menu E-shop
Aktuality

Pošta pro psy plná hraček právě v prodeji!

 

Krabička s Poštou pro psy je opět po vánocích v prodeji na našem e-shopu ZDE. Pošta pro psy bude tentokrát plná hraček z termoplastické hmoty, která se vyznačuje vysokou odolností proti rozkousání, je velice pružná, plave, skáče a snadno se udržuje. V Poště pro psy, čeká na vaše psí kamarády samozřejmě také překvapení.


Blog
Vaše dotazy


O'lala Pets Pratelná podložka pro štěňata a staré psy 65 x 65 cm 1 kus

Ekologická a zároveň ekonomická pratelná podložka pro štěňata, ale také pro staré a nemocné psy nebo jako podložka do porodnic či přepravek při cestování se psem.


Katalogové číslo: IOHH

Výrobce: O'Lala Pets, s. r. o.


Cena: 165.00 CZK

Dostupnost: na dotazObjednat       

Revoluční novinka, se kterou přichází vyhlášený Český výrobce O'lala Pets - ekologické a zároveň ekonomické pratelné podložky pro štěňata, které jsou vyrobeny z vysoce absorbčního materiálů, který je schopen v krátkém čase pojmout větší množství tekutin, ale také účinně eliminovat případné zápachy.

Vysoká životnost podložek, vysoká úroveň hygieny, protože podložky lze prát v pračce až na 90 C. 

Pratelné podložky pro štěňata jsou vhodné pro nácviky hygieny a vyprazdňování Vašich malých psích kamarádů. Pratelné podložky pro psy, lze také samozřejmě použít případně do pordnic jako podložky nebo při cestování do přepravek, ale také jsou velmi vhodné pro staré a nemocné pejsky, kteří mají problém s vyprazdňováním či udržením moči.

Doporučujeme zakoupit minimálně dva kusy podložek.Facebook
Reklama