Menu E-shop
Aktuality

!!!APTUS EFORION Forte nebo APTUS EFORION Mix + ZDARMA APTUS BIORION AKCE!!!

 

Pokud zakoupíte 1 ks balení APTUS EFORION Forte, získáváte automaticky ZDARMA tabletky APTUS BIORION! To samé platí při nákupu oleje pro psy APTUS EFORION Mix 1 ks balení, získáváte ZDARMA tabletky APTUS BIORION pro podporu zdravé a nesvědivé pokožky psa či kočky, ale také proti vypadávající srsti. Akce platí do vyprodání zásob výhradního dodavatele.


 


Svědivá pokožka vypadávající srst u psa či kočky?

 

Trápí vašho domácího mazlíčka také tyto problémy nebo snad trpí potravinovou alergií a už si nevíte rady? Pak vám doporučujeme přečíst si náš krátký článek o tom, jak nad těmito problémy zvítězit a ulevit vašim psím a kočičím kamarádům. Celý článek naleznete ZDE na našich stránkách sekce Blog - Vyčenicháno.


Blog
Vaše dotazy


O'lala Pets Pratelná podložka pro štěňata a staré psy 65 x 65 cm 1 kus

Ekologická a zároveň ekonomická pratelná podložka pro štěňata, ale také pro staré a nemocné psy nebo jako podložka do porodnic či přepravek při cestování se psem.


Katalogové číslo: IOHH

Výrobce: O'Lala Pets, s. r. o.


Cena: 165.00 CZK

Dostupnost: skladem 10 ksObjednat       

Revoluční novinka, se kterou přichází vyhlášený Český výrobce O'lala Pets - ekologické a zároveň ekonomické pratelné podložky pro štěňata, které jsou vyrobeny z absorbčního materiálu, který je schopen v krátkém čase pojmout větší množství tekutin, ale také eliminovat případné pachy.

 

  • Vysoká životnost podložek, vysoká úroveň hygieny, protože podložky lze prát v pračce až na 90 C. 
  • Pratelné podložky pro štěňata jsou vhodné pro nácviky hygieny a vyprazdňování Vašich malých psích kamarádů.
  • Pratelné podložky pro psy, lze také samozřejmě použít případně do pordnic jako podložky nebo při cestování do přepravek, ale také jsou velmi vhodné pro staré a nemocné pejsky, kteří mají problém s vyprazdňováním či udržením moči.

Doporučujeme zakoupit minimálně dva kusy podložek.

 

Na All4dogz také hledáte: podložka pro štěně, podložka na močení pro štěňata, nácvik čůrání štěně, puppy trainer, jak naučit štěně čurat, čůrací podložky, podložky pod štěňata, podložky pro rodící feny, podložky do přepravek.Facebook
Reklama