Menu E-shop
Aktuality

Provozní doba internetového obchodu ALL4DOGZ.cz před Vánoci a po Novém roce

 

Vážení zákazníci, poslední objednávky u zboží skladem expedujeme nejpozději do 10. 12. 2018.

Po tomto datu negarantujeme ani my ani naši dopravci doručení do Vánoc! Objednávky, které budou přijaty po tomto datu budou postupně podle pořadí expedovány v Novém roce 2019, tj. od 2. 1. 2019.

Děkujeme vám za pochopení  a přejeme příjemné prožití Vánoc a do Nového roku 2019 mnoho úspěchů a pevné zdraví vám i vašim mazlíčkům.


 


Krmiva pro psy Brit Care nyní s originálním barelem na granule ZDARMA

 

Při nákupu 12 kg balení krmiva Brit Care nyní dostanete automaticky zdarma praktický a originální zasobník na granule zcela ZDARMA! Barel na krmiva udrží granule vždy čerstvé a chutné. Akce platí do vyprodání zásob dodavatele.


Blog
Vaše dotazy


O'lala Pets Pratelná podložka pro štěňata a staré psy 65 x 65 cm 1 kus

Ekologická a zároveň ekonomická pratelná podložka pro štěňata, ale také pro staré a nemocné psy nebo jako podložka do porodnic či přepravek při cestování se psem.


Katalogové číslo: IOHH

Výrobce: O'Lala Pets, s. r. o.


Cena: 165.00 CZK

Dostupnost: na dotazObjednat       

Revoluční novinka, se kterou přichází vyhlášený Český výrobce O'lala Pets - ekologické a zároveň ekonomické pratelné podložky pro štěňata, které jsou vyrobeny z vysoce absorbčního materiálů, který je schopen v krátkém čase pojmout větší množství tekutin, ale také účinně eliminovat případné zápachy.

Vysoká životnost podložek, vysoká úroveň hygieny, protože podložky lze prát v pračce až na 90 C. 

Pratelné podložky pro štěňata jsou vhodné pro nácviky hygieny a vyprazdňování Vašich malých psích kamarádů. Pratelné podložky pro psy, lze také samozřejmě použít případně do pordnic jako podložky nebo při cestování do přepravek, ale také jsou velmi vhodné pro staré a nemocné pejsky, kteří mají problém s vyprazdňováním či udržením moči.

Doporučujeme zakoupit minimálně dva kusy podložek.Facebook
Reklama