Menu E-shop
Aktuality

Provozní doba internetového obchodu ALL4DOGZ.cz před Vánoci a po Novém roce

 

Vážení zákazníci, poslední objednávky u zboží skladem expedujeme nejpozději do 10. 12. 2018.

Po tomto datu negarantujeme ani my ani naši dopravci doručení do Vánoc! Objednávky, které budou přijaty po tomto datu budou postupně podle pořadí expedovány v Novém roce 2019, tj. od 2. 1. 2019.

Děkujeme vám za pochopení  a přejeme příjemné prožití Vánoc a do Nového roku 2019 mnoho úspěchů a pevné zdraví vám i vašim mazlíčkům.


 


Krmiva pro psy Brit Care nyní s originálním barelem na granule ZDARMA

 

Při nákupu 12 kg balení krmiva Brit Care nyní dostanete automaticky zdarma praktický a originální zasobník na granule zcela ZDARMA! Barel na krmiva udrží granule vždy čerstvé a chutné. Akce platí do vyprodání zásob dodavatele.


Blog
Vaše dotazy


Sušené kachní plátky pro psy 1 kus cca 8 cm

Zdravý pamlsek pro psy ze 100% přírodního kachního masa, kachní jerky. Pamlsek je vhodný pro všechna plemena psů, je snadno stravitelný a vhodný i pro citlivé a alergické pejsky.


Katalogové číslo: SCKW

Cena: 5.00 CZK

Dostupnost: 1 denObjednat       

Nejlepší pamlsek pro psy - Velmi oblíbený masový pamlsek pro psy, který je vyroben ze sušeného kachního masíčka - 100% přírodní, nakrájen na tenké proužky cca 8 cm dlouhé. 

 

Kachní proužky pro psy jsou poloměkké a lze je rozdělit na menší kusy pokud by bylo třeba. Tento zdravý pamlsek pro psy je vhodný pro všechna plemena dospělých psů, spíše od malých až po obří, pro miniaturní plemena by mohly být tyto kachní jerky příliš velkým soustem.

 

Doporučujeme jako pamlsek za odměnu při výcviku, dobrém chování nebo jen tak při rozmazlování:-). Vhodný také do odolných hraček pro psy značky KONG z naší nabídky, které u nás vedou všemi čtyřmi tlapami.

 

1 kus cca 8 cm a 8 gFacebook
Reklama