Menu E-shop
Aktuality

Pošta pro psy plná hraček právě v prodeji!

 

Krabička s Poštou pro psy je opět po vánocích v prodeji na našem e-shopu ZDE. Pošta pro psy bude tentokrát plná hraček z termoplastické hmoty, která se vyznačuje vysokou odolností proti rozkousání, je velice pružná, plave, skáče a snadno se udržuje. V Poště pro psy, čeká na vaše psí kamarády samozřejmě také překvapení.


Blog
Vaše dotazy


Sušené kachní plátky pro psy 1 kus cca 8 cm

Zdravý pamlsek pro psy ze 100% přírodního kachního masa, kachní jerky. Pamlsek je vhodný pro všechna plemena psů, je snadno stravitelný a vhodný i pro citlivé a alergické pejsky.


Katalogové číslo: SCKW

Cena: 5.00 CZK

Dostupnost: 1 denObjednat       

Nejlepší pamlsek pro psy - Velmi oblíbený masový pamlsek pro psy, který je vyroben ze sušeného kachního masíčka - 100% přírodní, nakrájen na tenké proužky cca 8 cm dlouhé. 

 

Kachní proužky pro psy jsou poloměkké a lze je rozdělit na menší kusy pokud by bylo třeba. Tento zdravý pamlsek pro psy je vhodný pro všechna plemena dospělých psů, spíše od malých až po obří, pro miniaturní plemena by mohly být tyto kachní jerky příliš velkým soustem.

 

Doporučujeme jako pamlsek za odměnu při výcviku, dobrém chování nebo jen tak při rozmazlování:-). Vhodný také do odolných hraček pro psy značky KONG z naší nabídky, které u nás vedou všemi čtyřmi tlapami.

 

1 kus cca 8 cm a 8 gFacebook
Reklama