Menu E-shop
Aktuality

Barel na krmivo ZDARMA ke všem 12 a 10 kg balení krmiv N&D

 

Při nákupu 12 kg nebo 10 kg granulí pro psy a pro kočky obdržíte s krmivem automaticky také praktický a originální zásobník na granule Natural & Delicious. Zásobník na granule uchovává jejich čerstvost. Nabídky platí pouze do vyprodání zásob dodavatele. 


 


ZÁSILKOVNA.CZ pro Vaše pohodlí

 

Vážení zákazníci, nově jsme pro vás zavedli službu Zásilkovna.cz, která umožňuje dodání zásilky do druhého dne od podání a vyvzednutí do 14. dnů na některém z mnoha tisíce výdejních míst po celé České republice. Již nemusíte vyhlížet kurýra nebo zbytečně stát fronty na poště, nyní si pohodlně zásilku vyzvednete až se Vám to bude hodit. Více informací o Zásilkovna.cz zde.

 


Blog
Vaše dotazy


Sušené kachní plátky pro psy 1 kus cca 8 cm

Zdravý pamlsek pro psy ze 100% přírodního kachního masa, kachní jerky. Pamlsek je vhodný pro všechna plemena psů, je snadno stravitelný a vhodný i pro citlivé a alergické pejsky.


Katalogové číslo: SCKW

Cena: 5.00 CZK

Dostupnost: 1 denObjednat       

Nejlepší pamlsek pro psy - Velmi oblíbený masový pamlsek pro psy, který je vyroben ze sušeného kachního masíčka - 100% přírodní, nakrájen na tenké proužky cca 8 cm dlouhé. 

 

Kachní proužky pro psy jsou poloměkké a lze je rozdělit na menší kusy pokud by bylo třeba. Tento zdravý pamlsek pro psy je vhodný pro všechna plemena dospělých psů, spíše od malých až po obří, pro miniaturní plemena by mohly být tyto kachní jerky příliš velkým soustem.

 

Doporučujeme jako pamlsek za odměnu při výcviku, dobrém chování nebo jen tak při rozmazlování:-). Vhodný také do odolných hraček pro psy značky KONG z naší nabídky, které u nás vedou všemi čtyřmi tlapami.

 

1 kus cca 8 cm a 8 gFacebook
Reklama