Menu E-shop
Blog
Vaše dotazy


WOOLF Snack Soft Lamb Fillet Sušené jehněčí maso pro psy 100 g

Zdravý pamlsek pro psy, který je vyroben z přírodního sušeného jehněčího masa. Extra vhodný pamlsek pro psy s citlivým zažíváním a potravinovou alergií. Jehněčí proužky jsou velmi měkké.


Katalogové číslo: WSSL

Cena: 69.00 CZK

Dostupnost: skladem 2 ksObjednat       

Má Váš psí kamarád opravdu citlivé bříško nebo trpí potravinovou intolerancí? Pak jsou pro něj velmi vhodné zdravé pamlsky WOOLF pro psy v podobě velmi měkkých proužků ze sušeného jehněčího masa.

 

Nejlepší Pamlsky WOOLF pro psy jsou vyráběny z čerstvého masa v potravinové kvalitě, upravené sušením horkým vzduchem, takže žádná chemická zchutňovadla, barviva ani konzervanty, protože značka WOOLF má pejsky ráda:-).

 

Jehněčí proužky WOOLF pro psy, jsou velmi snadno stravitelné, nezatěžují zažívací trakt psů a rovněž jsou velmi vhodné pro psy alergické. Jehněčí maso představuje vyváženou kombinaci důležitých bílkovin, které zajišťují regeneraci buněk v těle. Navíc po nich bude mít pejsek zdravou kůži a lesklý kožíšek.

 

Jehněčí filety doporučujeme pro všechna plemena psů a to již od štěňátek až po psí seniory, protože jsou ultra měkké a velmi, ale velmi snadno je rozdělíte v ruce na malé kousíčky. Výborný pamlsek do pamlskovníku při výchově a výcviku psa, za který Vás bude poslouchat i ten největší neposeda:-).

 

Rovněž doporučujeme do velmi odolných hraček pro psy KONG, které lze plnit pamlsky.

 

Složení: jehněčí maso (90%), minerální látky, škrob, glycerin.

Analytické složky: hrubý protein 30%, hrubý tuk 10%, vláknina 1%, hrubý popel 6%, vlhkost 20%.

Skladování: skladujte na suchém a chladném místě. Po otevření, prosím uzavřete a dejte do lednice. Po otevření spotřebujte do 7 dnů.

Absorbér kyslíku v balení je nejedlé.
Datum spotřeby: viz datum uvedený na obale.

Výrobek není určen pro lidskou spotřebu. Pochoutka by měla být podávána podle vlastního uvážení. Nepřekrmujte svého psa.

Veškeré pochoutky Woolfsnacks jsou certifikovány HACCP, BRC, ISO 22000, ISO 9001
Psi nás mají nás rádi! A co vy?Facebook
Reklama