Menu E-shop
Blog
Vaše dotazy


WOOLF Snacks Beef Sushi with Cod Pamlsek s hovězím masem a treskou pro psy 100 g

Úchvatná vůně a chuť pořádné porce čerstvého, 100% přírodního hovězího masa obohaceného o tresku, to je zdravý masový pamlsek pro psy Woolf Sushi. Vhodný pro všechna plemena.


Katalogové číslo: SSWC

Cena: 58.00 CZK

Dostupnost: sklademObjednat       

Dozlatova usušené, nádherně voňavé hovězí masíčko obalené v "kabátku" delikátního masa z tresky...Mmmm...To je zkrátka zdravý pamlsek WOOLF v podobě suši pro psy.

 

Pamlsek pro psy WOOLF neobsahuje v žádném případě žádná chemická barviva, konzervanty ani zchutňovadla, protože u značky WOOLF toto nemají zapotřebí a milují své zvířecí kamarády, takže se pro ně snaží udělat co jim na očích vidí..Nebo co psí čumáček ráčí?:-)

 

Mlsání WOOLF Snacks Beef Sushi with Cod doporučujeme pro malá až obří plemena dospělých psů, jedná se poloměkký pamlsek, který sice snadno rozpůlíte, ale miniaturním plemenům či starším psíkům malých plemen by mohl býti "větším soustem".

 

Skvělý jako pamlsek za dobré chování (ne při výcviku na cvičištích, na to je příliš velký, ale samozřejmě si jej můžete nakrájet dle potřeby), ale hlavně také do tzv. interaktivní plnících hraček pro psy Kong, za které dáváme všechny čtyři tlapy "do ohně".:-)

 

Hovězí maso je důležitým zdrojem bílkovin a maso z tresky se postará o krásně lesklý psí kožíšek.

 

Složení: hovězí maso (80%), treska (10%), minerální látky, škrob, glycerin.

Analytické složky: hrubý protein 25%, hrubý tuk 5%, vláknina 1%, hrubý popel 6%, vlhkost 18%.

Skladování: skladujte na suchém a chladném místě. Po otevření, prosím uzavřete a dejte do lednice. Po otevření spotřebujte do 7 dnů.

Absorbér kyslíku v balení je nejedlé.
Datum spotřeby: viz datum uvedený na obale.

Výrobek není určen pro lidskou spotřebu. Pochoutka by měla být podávána podle vlastního uvážení. Nepřekrmujte svého psa.

Veškeré pochoutky Woolfsnacks jsou certifikovány HACCP, BRC, ISO 22000, ISO 9001Facebook
Reklama