Menu E-shop
Aktuality

Sušené mořské ryby pro psy NATURECA

 

Nově máme v nabídce delikátní pamlsek pro psy a to 100% přírodní sušené mořské ryby! Sušené ryby pro psy NATURECA jsou vysoce stravitelné, bohaté na omega nenasycené mastné kyseliny. Mořské ryby pro psy představují hypoalergenní pamlsek pro psy.


Blog
Vaše dotazy


WOOLF Snack Soft Sandwich Of Duck Pamlsek s kachním masem pro psy 100 g

Výtečný a hlavně zdravý pamlsek pro psy, který obsahuje vysoký podíl 100% přírodního kachního masa a tresky. Ideální pamlsek který by neměl chybět v pamlskovníku každého majitele psa.


Katalogové číslo: WSSD

Cena: 59.00 CZK

Dostupnost: skladem 2 ksObjednat       

Tak za tento pamlsek Woolf pejsek udělá vše co Vám na očích vidí, protože obsahuje pořádnou porci 100% přírodního sušeného kachního masa, které si ustlalo na jemném "peřince" ze sušené tresky.

 

Nejlepší pamlsky pro psy značky WOOLF jsou bez chemických barviv, konzervantů a zchutňovadel, upravovány pouze horkým vzduchem. 

 

WOOLF Snack Soft Sandwich jsou delikátní polštářky, které jsou velmi měkké, snadno stravitelné a velmi vhodné při trénování s Vašim psím kamarádem např.: při výcviku na cvičáku, při agility, flyballu apod. Protože jsou kachní kostičky malé, jakýkoli pes je může bez problémů rychle spolknout, rozkousat.

 

Sušené kachní maso s treskou v tomto pamlsku pro psy je navíc velmi bohaté na důležité bílkoviny, vitamíny a minerální látky, které vyžaduje každý pejsek. Pamlsky WOOLF jsou vhodné i pro citlivé zažívání, ale i pro pejsky s potravinovou alergií.

 

Složení: kachní maso (80%), treska (10%), minerální látky, škrob, glycerin.

Analytické složky: hrubý protein 35%, hrubý tuk 4%, vláknina 1%, hrubý popel 6%, vlhkost 22%.

Skladování: skladujte na suchém a chladném místě. Po otevření, prosím uzavřete a dejte do lednice. Po otevření spotřebujte do 7 dnů.

Absorbér kyslíku v balení je nejedlé.
Datum spotřeby: viz datum uvedený na obale.

Výrobek není určen pro lidskou spotřebu. Pochoutka by měla být podávána podle vlastního uvážení. Nepřekrmujte svého psa.

Veškeré pochoutky Woolfsnacks jsou certifikovány HACCP, BRC, ISO 22000, ISO 9001Facebook
Reklama