Menu E-shop
Blog
Vaše dotazy


Dogit NEW Fontána pro kočky 6 L

Fontána pro kočky, která zajišťuje dostatek filtrované pitné vody bez nečistot a zápachů. Neustálá cirkulace vody znamená čerstvost, fontána má okraj zabraňující cákání.


Katalogové číslo: DNF6

Cena: 750.00 CZK

Dostupnost: 1 denObjednat       

Jak pro lidi, tak i pro zvířata, je voda nutný zdroj k přežití.

Tělo psa nebo kočky tvoří až ze 70 procent voda.

Je nutné přinutit Vašeho mazlíčka k častému pití, jako prevenci, aby byl zdravý.

Nová fontána pro kočky Dog It dodává vždy čerstvou a čistou vodu. Cirkulace vody eliminuje stařší nebo stojatou vodu a dodává čerstvou, přefiltrovanou svěží vodu.

Vodní nádržka je modelována pro lepší pohodlí větších a starších koček a také pro kočky, kteří mají problémy se svalstvem nebo klouby.

Kočky jsou známé tím, že neradi přijímají stojatou vodu, ale spíše tekoucí, tato fontána pro kočky pomáhá předejít problémům s disfunkcí ledvin, tvorbě močových kamenů. - Kryt proti cákání vedle eliminuje nepořádek kolem fontány. -

Fontánu pro kočky může využít i více zvířát najednou, po stranách nebo nahoře. - Větší místo kolem nádržky pod krytem zaručuje lepší oxidaci vody, čímž je voda chutnější a svěžejší.

Dvojitá funkce výměnného filtru : - Filtr odebírá různé nečistoty, zbytky jídla, chlupy a kal. - Uhlíková komora pomáhá eliminovat špatnou chuť, pachy a různé nečistoty z vody z kohoutku. V balení fontány najdete : Nádobu s nádrží, molitanový filtr, uhlíkový filtr, základnu pro nádobu, čerpadlo a AC adaptér.

Podívejte se na video v horní lištěFacebook
Reklama