Menu E-shop
Blog
Menu Blog
Vaše dotazy


Vodítko pro psy Flexi Vario páska L 5m/60 kg antracitové

Samonavíjecí vodítko Flexi Vario představuje novou generaci vodítek. K Variu lze připnout praktické LED světlo, multibox na pamlsky a sáčky na exkrementy nebo rozdvojku či prodloužení a nastavení madla.


Katalogové číslo: VPPFVL

Cena: 623.00 CZK

Dostupnost: sklademObjednat       

Samonavíjecí lankové vodítko Flexi Vario Lpro psy s délkou 5 metrů nabídne Vašemu psímu kamarádovi dostatek volného výběhu a Vy přesto budete mít jeho pohyb stále pod kontrolou. Vodítko je lehké, velmi elegantní a pohodlně se nosí v ruce.

 

Flexi Vario jsou samonavíjecí vodítka nové generace a představují novinku na našem trhu. Tuto velikost vodítka doporučujeme pro střední plemena psů, kteří váží v dospělosti max. do 60 kg jako např. tibetská doga, bernský salašnický pes, bernardýn...

 

K hlavním přednostem tohoto samonavíjecího vodítka patří především rychlobrzda, díky které můžete okamžitě reagovat na jakékoliv situace, technické propracování jako je například přídavné LED osvětlení se snadným připevněním na suchý zip přímo na vodítko, které pak perfektně osvítí cestu při procházce, ale také zajistí bezpečnost Vás i Vašeho psa za špatné viditelnosti nebo za tmy. LED světlo na vodítko má také režim červené blikačky, takže jste bezpečně vidět i zezadu.

 

Vodítka Flexi Vario jsou velmi lehké a drží se velice snadno a příjemně v ruce. Konec vodítka se díky systému Vario dá vyměnit za jiný typ koncovky - jako je například prodloužení vodítka, rozdvojka nebo LED svítící prodloužení vodítka.

 

K vodítku Flexi Vario lze dokoupit další příslušenství, praktický multibox na pamlsky a exrementy - viz. související zboží u tohoto produktu.

 

Velkou předností vodítek pro psy Flexi Vario je možnost upravit velikost otvoru pro úchop vodítka - otáčením kolečka v madle se k ruce přibližuje spodní část madla a tím lze otvor přizpůsobit i menším rukám. Nastavitelným madlem disponují pouze vodítka Flexi Vario od velikost M a výše.

 

Doporučujeme také shlédnutí hezké videoukázky v horní záložce zde u produktu VIDEO.Facebook