Menu E-shop
Blog
Vaše dotazy


Granule pro psy AATU Duck 5 kg

AATU krmivo pro psy, kteří jsou velmi aktivní nebo v zátěži. Granule AATU pro psy obsahují vysoký podíl 80% čerstvého kachního masa, bez obilovin, lepku a brambor. Nevhodné pro neaktivní psy.


Katalogové číslo: AATUD

Cena: 1220.00 CZK

Dostupnost: 1 denObjednat       

AATU je kompletní krmivo pro dospělé psy, kteří jsou aktivní nebo prochází vysokou fyzickou zátěží. Granule AATU jsou vhodné pro lovecké psy, pro sportující psy nebo pro psy saňové apod. díky vysokému obsahu kvalitního čerstvého kachního masa z volných Britských chovů. Vysoký energetický obsah vyhovující aktivním psům.

 

Granule pro psy obsahují také čerstvé přírodní bylinky, ovoce a zeleninu pro podporu optimálního zažívání. Obsah lososového oleje pak zajišťuje zářivou srst a zdravou pokožku psa. Navíc je do krmiva AATU také přidán vysoký obsah glukosaminu a chodroitinu pro kvalitní podporu kloubů, chrupavek a pohybového aparátu u psů v zátěži.

 

Krmiva AATU nejsou vhodná pro běžně aktivní psy nebo málo aktivní psy, skutečně doporučujeme pouze pro výše zmíněné.

 

Složení:
Kachna 80% (čerstvě připravovaná kachna 51 %, sušená kachna 29 %), batáty, cizrna, hrách, vojtěška, kachní koncentrát, lososový olej, sušená mrkev, sušená rajčata, čekanka, tapioka, jablko, hruška, brusinky, borůvky, moruše, pomeranč, brusnice borůvka, brusnice brusinka, petržel, máta peprná, spirulina, mořské řasy, oregano, šalvěj, majoránka, tymián, heřmánek, šípek, kopřiva dvoudomá, juka, měsíček, anýz, pískavice řecké seno, skořice, přípravek pro péči o kyčle a klouby (glukosamin 350 mg/kg, MSM 350 mg/kg, chondroitin 240 mg/kg)

Bez přidaných syntetických barviv, dochucovadel a konzervačních látek.

Analytické složky (%)
Hrubý protein 33 %, obsah tuku 19%, hrubá vláknina 3%, obsah anorganických látek 9 %, vlhkost 8 %, omega-6 2,4 %, omega-3 1,4 %

Nutriční doplňkové látky (na kg)
L-karnitin 200 mg

Vitamíny
Vitamín A 17 310 IU, vitamín D3 1 540 IU, vitamín E 480 IU

Stopové prvky ve formě sloučenin
Monohydrát síranu železnatého 641 mg, monohydrát síranu zinečnatého 534 mg, monohydrát síranu manganatého 105 mg, pentahydrát síranu měďnatého 38 mg, jodičnan vápenatý bezvodý 4,72 mg, seleničitan sodný 0,53 mg

 

Zákaznící také hledají: Granule pro psy AATU, krmivo pro psy AATU, nejlepší krmivo pro psy AATU, recenze krmiva AATU, krmivo AATU zkušenosti, granule s vysokým podílem masa, krmivo s největším podílem masa, granule s kachním masem, granule pro psy bez obilovin, bezobilné granule, krmivo pro psy bez obilovin. 

 Facebook
Reklama