Menu E-shop
Blog
Vaše dotazy


O'Lala Pets Luxury Dog London Kabelka na psa Hnědá 30 cm

Luxusní kabelka pro psy, nádherně zpracovaná, vyrobená z kvalitních materiálů. Kabelka na psy má pevné dno, zavírání na zip, bezpečnostní síťku a karabinku na vodítko.


Katalogové číslo: ILPLX

Výrobce: O'Lala Pets, s. r. o.


Cena: 990.00 CZK

Dostupnost: 6 dnůObjednat       

Stylová, luxusní, maximálně komfortní a bezpečná, to je kabelka na psy značky I Love Pets, která je nabízena v šesti atraktivních barvách.

 

Kabelka pro psy je vyrobena z kvalitních, odolných materiálů, snadno se udržuje. Pejskovi poskytuje kabelka dostatečný komfort a to i díky pevnému dnu, což je pohodlnější i pro majitele na nošení.

 

Kabelka London je ozdobena kovovou sponou s nápisem Luxury Dog, vpředu se nachází větrací síťka, kterou lze zcela odepnout, taška je uzavíratelná na zip, který je zdoben přívěskem s tlapkou a bílými kamínky. Uvnitř tašky je poutko s karabinou, která se připiná na obojek a zabraňuje tak pejskovi vyskočit z tašky a navíc je uvnitř také praktická kapsička se zipem třeba na hygienické sáčky atd.

 

Kabelka je velmi příjemná na nošení a jistě se v ní bude líbit i Vašemu pejskovi, navíc její design nevýjde nikdy z módy.

 

Rozměry:

šířka 20 cm, výška 27 cm, délka 30 cm

 

Vzhledem k tomu, že se jedná o zboží šité na zakázku, požadujeme dle OP úhradu buďto zálohovou fakturu na 50% částky a zbytek odesíláme dobírkou nebo na 100% částky, dle Vašeho rozhodnutí. Viz Obchodní podmínky.Facebook
Reklama