Menu E-shop
Aktuality

Vážení zákazníci od 13. 8. - 27. 8. 2018 probíhá v internetovém obchodě www.all4dogz.cz dovolená. Objednávky, které budou přijaty během dovolené, budou postupně vyřizovány od 28. 8. 2018. Děkujeme vám za pochopení. Internetový obchod ALL4DOGZ.


 


Anglická krmiva BARKING HEADS nyní s ručníkem ZDARMA!

 

Při nákupu jakéhokoli 12 kg krmiva Barking Heads pro psy, získáváte nyní automaticky zdarma originální, rychleschnoucí ručník o velikosti 50 x 100 cm ZDARMA! Akce je platná do vyprodání zásob výhradního dodavatele. Krmivo pro psy BARKING HEADS ZDE.


 


ZÁSILKOVNA.CZ pro Vaše pohodlí

 

Vážení zákazníci, nově jsme pro vás zavedli službu Zásilkovna.cz, která umožňuje dodání zásilky do druhého dne od podání a vyvzednutí do 14. dnů na některém z mnoha tisíce výdejních míst po celé České republice. Již nemusíte vyhlížet kurýra nebo zbytečně stát fronty na poště, nyní si pohodlně zásilku vyzvednete až se Vám to bude hodit. Více informací o Zásilkovna.cz zde.


 


Blog
Vaše dotazy


Kovová zábrana do dveří pro štěňata a dospělé psy 75 - 85/86 cm

Nastavitelná kovová zábrana do dveří, která zamezuje nežádoucímu vstupu psů a štěňat. Zábrana je opatřena dvířky s bezpečnostním zavíráním


Katalogové číslo: KZDD

Výrobce: Trixie Askino


Cena: 1530.00 CZK

Dostupnost: 3 dnyObjednat       

Kovová zábrana do dveří pro psy, která je nastavitelná do šířky dveří. Kovovou zábranu lze snadno namontovat do zárubní - futer dveří bez vrtání děr a šroubování.

 

Bíle lakovaný kov, snadná údržba. Kovová nastavitelná zábrana do dveří má samostatná dvířka s bezpečnostním zavíráním, navíc lze dvířka otevírat na obě strany, snadno jednou rukou.

 

Zábrana pro psy bezpečně a jednoduše zamezí přístupu psům, štěňatům, ale i malým dětem například do kuchyní, na schody, do obýváku atd.

 

Kovové ohrádky a zábrany nezasíláme novým zákazníkům na dobírku, ale vystavujeme zálohovou fakturu na 50% částky zboží a po jejím uhrazení, odesíláme zbytek dobírkou, samozřejmě bez další platby poštovného a balného. Více informací v obchodních podmínkách ZDE bod 7.

 

 Facebook
Reklama